همبازی آزمون در ترکیب اصلی استقلال

ترکیب استقلال برای اولین بازی مقابل صنعت نفت آبادان یک میهمان ناخوانده دارد ......

ترکیب استقلال برای اولین بازی مقابل صنعت نفت آبادان یک میهمان ناخوانده دارد. عظیم گوک، مدافع جوانی که حتی برای هواداران استقلال هم نامی ناآشناست.

به گزارش مدال به نقل از  وب سایت نود، یار دیرین سردار آزمون برخلاف دوست و همبازی سابقش نتوانسته نام چندانی برای خود دست و پا کند. او سالها پیش در تیم منتخب استان گلستان که در بازیهای آموزشگاه های ایران شرکت کرده بود با آزمون همبازی بود.

گوک بعد از آن توانست با وجود مصدومیت شدید در نساجی مازندران و مدتها فوتبال بازی نکردن به تیم پایه های استقلال راه پیدا کند و بازوبند کاپیتانی این تیم را هم بر بازو ببندد. بازیکنی که علیرغم پستش، هم گل زده و هم پاس گل داده. او بر خلاف همبازی سابقش یعنی مجید حسینی نتوانست در فصل گذشته از فرصت استفاده کرده و جایی در ترکیب اصلی تیم برای خودش دست و پا کند. این در حالی است که او توسط مظلومی به این دلیل به استقلال آورده شد تا بتواند جای حنیف عمران زاده مغضوب را بگیرد اما این اتفاق نیفتاد.

تنها سهم او از استقلال فصل گذشته چند دقیقه بازی مقابل همین صنعت نفتی بود که حالا بازی ۹۰ دقیقه ای مقابل آنها را تجربه می کند. جالب است که او در همان چند دقیقه یک کارت زرد گرفت و نشان داد که خشونت را هم چاشنی بازی اش دارد. حالا بازیکنی که برای ثبت قراردادش هیچ کدام از مسئولان استقلال همراهش به سازمان لیگ نرفته بودند تا ثبت قراردادش با مشکل مواجه شود مهره ثابت و کلیدی منصوریان در اولین بازی است. بازی در کنار پژمان منتظری که گوک همیشه از او به عنوان الگویش نام برده یک تجربه منحصر به فرد برای او خواهد بود.  

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال