همبازی دیاباته و حالا زوج علیپور/ مایگا توافق کرد، مانده تست پزشکی

مادیبو مایگا مهاجم مدنظر پرسپولیس با این تیم به توافق رسیده و به زودی برای حضور در تست پزشکی در تهران حضور خواهد یافت....

مهاجم اهل مالی با پرسپولیس به توافق رسیده است.

به گزارش خبرنگار مدال، مایگا مهاجم سابق تیم مالی جدی ترین گرینه حال حاضر پرسپولیس است. کالدرون البته دو گزینه دیگر هم داشته. دو آرژانتینی و برزیلی که امکان جذب شان بدلیل هزینه سنگین میسر نشده.

 تا جایی که ما می دانیم هزینه جذب یکی از این دو مهاجم حقیقتا سنگین بوده به گونه ای که کالدرون پیشنهاد جذب او با  رضایت نامه قرضی را می دهد اما باز هم مبلغ قرارداد فراتر از سقف بودجه ای بوده که باشگاه در نظر گرفته. 

حالا مایگا در آستانه پیوستن به پرسپولیس است و به گفته برخی مسوولان اجرایی باشگاه بامداد امروز و به  گفته برخی مسوولان دیگر هم پنج شنبه  وارد تهران می شود. 

عرب برای هزینه جذب مایگا  نظر هیات مدیره را هم جویا شده، با بازیکن توافق کرده و مانده سفر او به تهران برای عقد قراردادی که رسمیت آن طبق توافق منوط شده به تست پزشکی. 

و حالا به نظر می رسد که باید بعد از دوران طلایی در فرانسه و انگلیس و عربستان و روزهای رفته رفته متفاوت در الاتحاد و  عجمان امارات و بوریرام تایلند   جلوی نام تیم بعدی این مهاجم 31  ساله که تا 3 سال قبل همبازی شیخ دیاباته در تیم ملی مالی بود و در عجمان جای خود را به تیام داد  نوشت:پرسپولیس. 

آیا مایگا که احتمالا همچون هموطن خود دیاباته شماره هفت پرسپولیس را بر تن خواهد کرد می تواند در پرسپولیس تداعی گر روزهای خوب فوتبال خود باشد.؟

بیشتر بخوانید:
زمان ورود مودیبو مایگا مهاجم مدنظر پرسپولیس به تهران مشخص شد
پرسپولیس دریبل رونالدینیویی خورد/ مایگا در راه تهران
پرسپولیسی‌ها در انتظار توافق با مهاجم خارجی/ مایگا فردا در تهران؟

تگ ها


مادیبو مایگا مودیبو مایگا پرسپولیس نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس نقل و انتقالات تابستانی لیست خرید پرسپولیس مهاجم خارجی پرسپولیس اخبار پرسپولیس اخبار نقل و انتقالات حسین قدوسی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال