همدانی به مدال گفت: کادر فنی باید فشار را از روی تبریزی بردارد/علی کریمی عالی بود

پیشکسوت استقلال معتقد است که کادر فنی و هواداران باید فشار را از روی مرتضی تبریزی بردارند و اتفاقاتی که فصل گذشته درباره علی قربانی پیش آمد، تکرار نشود ......

پیشکسوت استقلال معتقد است که کادر فنی و هواداران باید فشار را از روی مرتضی تبریزی بردارند و اتفاقاتی که فصل گذشته درباره علی قربانی پیش آمد، تکرار نشود ...

پیشکسوت استقلال معتقد است که کادر فنی و هواداران باید فشار را از روی مرتضی تبریزی بردارند و اتفاقاتی که فصل گذشته درباره علی قربانی پیش آمد، تکرار نشود.

به گزارش خبرنگار مدال، ستار همدانی پیشکسوت استقلال در گفت و گو با خبرنگار مدال درباره شرایط استقلال و اتفاقات پیش آمده در بازی مقابل سپیدرود گفت: فکر می کنم استقلال از تعطیلات فیفادی به خوبی استفاده کرده و نشان دادند که هفته به هفته بهتر می شوند. مهتر از بازی پرگل، تداوم پیروزی است که به تیم شخصیت و اعتماد به نفس می دهد. درست است که فینیشینگ و تمام کننده قهار نداریم اما هافبک هایمان تمام تلاششان را کردند و دوندگی فوق العاده ای داشتند حتی علی کریمی که من منتقدش هستم، عالی بود. همه در خدمت تیم بودند و اتفاق مهم این بود که حملات استقلال در این بازی فقط به سمت چپ محدود نمیشد و از هر دو سمت حملات خوبی انجام می شد. زکی پور بارها دفاع حریف را دور زد و پاس گل داد. فاصله بین خط دفاع و فوروارد خیلی مناسب بود. امیدوارم استقلال به همین روند ادامه دهد.

همدانی ادامه داد: بازی مهمی که داریم با پدیده است و بسیار سرنوشت ساز خواهد بود. نباید تیم دچار غرور بشود و پدیده را دست کم بگیرد. البته ما نباید چشم هایمان را به روی نقاط ضعف تیم ببندیم. این تیم اکنون برای سطح فوتبال ایران خوب است اما باید نگاهمان آسیایی باشد و برای بازی های بزرگ ارنج شود. دوستانی که همیشه منتقد بودند و اکنون سکوت کرده اند باید بیایند و بگویند که تیم احتیاج به تقویت دارد. گروه مرگ، برای حریفان استقلال است چرا که استقلال دوستاره دارد و تیمی شناخته شده در آسیا می باشد.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: ما باید بازیکنانی را جذب کنیم که در حد آسیا باشند. گرو بازیکن بدی نیست اما بازیکنی نیست که بتواند گره بازی را برای استقلال باز کند. در هر صورت باید به نظر شفر احترام بگذاریم و اجازه بدهیم او در کمال آرامش کارش انجام دهد. او نشان داده است که مربی بزرگی است. به تبریزی فشار بیش از اندازه ای آوردند. ما نباید مهره سوزی کنیم و از هواداران خواهش می کنم حواسشان جمع باشد. علی قربانی نمونه این مسئله است که سال گذشته گل می زد اما فشار بیش از حد هواداران مانع عملکرد خوب او می شد. نوع رفتار مربی با بازیکنان خیلی مهم است. مربیان بزرگ فشاری که بر بازیکنان است را به جان می خرند تا به بازیکن فشار نیاید. هواداران تبریزی را دوست دارند و کادر فنی باید فشار را از روی مرتضی بردارد. اتفاق مهمی که در بازی مقابل سپیدرود افتاد این بود که بازیکنان ذخیره مثل آذری هم فرصت گلزنی پیدا می کردند و این نشانه همدلی و تیم شدن استقلال است.

وی درباره دیدار مقابل پدیده گفت: نباید دست کم بگیریم. اکنون صدر جدول هستند و انصافا تیم یکدست، همدل، دونده، جنگنده و سرسختی هستند و استقلال باید خود را آماده یک فینال زودرس کند.

وی درباره مصدومیت پیش آمده در دیدار خیریه هم عنوان کرد: گلر ناشیانه روی پای من افتاد. قوزک پایم ترک برداشت و تاندون های آن پاره شد. اکنون آتل بسته ام و با عصا راه می روم. اما مهم بازی خیریه بود و نیتی که داشتیم. ما به این مصدومیت ها عادت داریم

 

گفت و گو از پانیذ فرحناک - خبرنگار مدال.

تگ ها


مصاحبه‌های اختصاصی