همدانی: حرفه‌ای بودن استراماچونی نکته مثبت استقلال است

ستار همدانی پیشکسوت باشگاه استقلال تهران حضور استراماچونی ایتالیایی در راس کادرفنی این تیم را به فال نیک گرفت....

همدانی: حرفه‌ای بودن استراماچونی نکته مثبت استقلال است

به گزارش مدال، درباره ارزیابی اش از شرایط استقلال گفت: یک نکته مثبت در استقلال وجود دارد و آن اینکه استراماچونی سرمربی جدید تیم از زمان حضورش در ایران، تنها یکبار مصاحبه کرده و تمرکزش را برای موفقیت استقلال گذاشته است. این نشان می‌دهد که او یک مربی حرفه‌ای بوده و کارش را به خوبی بلد است.

وی ادامه داد: هواداران استقلال باید صبور باشند. ۶ سال است که تیم به قهرمانی دست پیدا نکرده است. استقلال هم تغییرات زیادی داشته و با حضور استراماچونی تیم متفاوتی را شاهد خواهیم بود. یک وحدت و همدلی بین کادر فنی، بازیکنان و هواداران باعث خواهد شد تا آبی‌پوشان فصل موفقی را پیش‌رو داشته باشند.

همدانی در خصوص قرعه‌کشی لیگ و اینکه هنوز زمان بازی‌ها مشخص نشده است، گفت: فعلاً باید برگزاری مراسم قرعه‌کشی لیگ را به فال نیک بگیریم. درست است که هنوز زمان بازی‌ها مشخص نشده اما تیم‌ها حریفان خود را شناخته‌اند. البته به طور حتم، به زودی مسابقات برگزار خواهد شد و امیدوارم شاهد بازی‌های خوبی از تیم‌های حاضر در لیگ برتر باشیم.

پیشکسوت استقلال درباره رویارویی این تیم با پرسپولیس در هفته چهارم تاکید کرد: این برای اولین‌بار است که استقلال و پرسپولیس در هفته‌های ابتدایی و آن هم هفته چهارم، برابر یکدیگر قرار می‌گیرند؛ تابحال سابقه نداشته که این دو تیم اینقدر زود به مصاف یکدیگر بروند. البته این موضوع باعث خواهد شد تا از حساسیت‌های این بازی کاسته شود اما دربی همیشه جذابیت خاص خودش را دارد.

بیشتر بخوانید:
زنگ تفریح استراماچونی برای استقلالی‌ها

تگ ها


دربی لیگ نوزدهم دربی لیگ برتر استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال