همدانی: حواشی غیرفوتبالی قهرمانی را از استقلال گرفت

هافبک سابق استقلال حواشی غیرفوتبالی را دلیل عدم قهرمانی این تیم در فصل جاری لیگ برتر می‌داند....

هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور مربی ایرانی بهترین گزینه برای فصل آینده استقلال است.

به گزارش مدال، ستار همدانی هافبک سابق استقلال درباره عملکرد این تیم در لیگ هجدهم گفت: تغییرات مدیریتی در بدترین زمان شروع شد آبی پوشان شروع خوبی نداشتند، پیش فصل خوبی هم پشت سر نگذاشتند و متأسفانه مشکل بزرگ استقلال عدم همدلی در این تیم بود. در استقلال اتحادی وجود نداشت، درست در زمانی که استقلال می‌توانست به قهرمانی دست یابد این مشکلات خود را نشان داد تا این تیم نتواند پس از گذشت چند سال جام را بالای سر ببرد.

وی ادامه داد: ساختار فنی در زمین و اجرایی در باشگاه نیاز به تغییر دارد و باید چیدمانی جدید در آن صورت بگیرد مدیران اجرایی تبحر چندانی ندارند و در بحث فنی هم متأسفانه فاقد یک فرمانده در زمین بودیم جایی که امید ابراهیمی به خوبی آن را انجام می‌داد اما علی کریمی نتوانست در این خصوص جایگزین مناسبی باشد. در مجموع باید بگویم مشکلات، حواشی و اتفاقات غیرفوتبالی قهرمانی را از استقلال گرفت و شفر هم نتوانست مدیریتی دقیق روی تیمش داشته باشد و همین مساله باعث شد تا خود او هم در حالی که می‌توانست یک قهرمانی دیگر در کارنامه اش داشته باشد از تیم برکنار شد.

هافبک پیشین استقلال در پاسخ به این پرسش که به شروع فصل نزدیک می‌شوید، آیا مربی ایرانی بهتر است یا خارجی گفت: اول باید از فرهاد مجیدی تشکر کنم که زحمات زیادی کشید و در پنج بازی هدایت استقلال را بر عهده داشت اما امیدوارم برای سال آینده اشتباه نکند و سرمربیگری استقلال را ادامه ندهد زیرا هنوز تجربه بالایی ندارد و برای او بسیار خطرناک است. اما با توجه به شرایط اقتصادی که این روزها باشگاه استقلال دارد و در مسائل مالی به شدت گرفتار است مربی ایرانی بهترین گزینه برای استقلال است که می‌تواند این تیم را از بحران ناخواسته خارج کند.

تگ ها


استقلال لیگ برتر فوتبال ایران ستار همدانی پیشکسوتان استقلال پیشکسوت استقلال انتخاب سرمربی استقلال سرمربی جدید استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال