همسر ایکاردی باز جنجال‌ساز شد

همسر مائورو ایکاردی باور دارد که رد پیشنهاد پاری‌سن‌ژرمن کار دشواری بود و با اظهار نظر جدید خود دست به جنجال‌سازی جدیدی زد....

به گزارش مدال؛ «مائورو ایکاردی» مهاجم مغضوب اینتر پس از کش و قوس‌های فراوان سرانجام در آخرین روز نقل و انتقالات راهی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن شد و شنبه شب برای اولین بار با پیراهن این تیم به میدان رفت.

«واندا نارا» همسر و مدیر برنامه‌های ایکاردی در برنامه تلویزیونی خود درباره شرایط مائورو صحبت کرد و گفت: «آنها یک باشگاه بزرگ هستند و فرزندانمان نیز از این انتقال رضایت دارند. واقعیت این‌ست که کسی نمی‌تواند به باشگاه پاری‌سن‌ژرمن نه بگوید. آنها بهترین گزینه برای ما بودند. برخی معتقدند که یوونتوس باشگاه بهتری برای مائورو بود اما من شرایط این دو باشگاه را قابل قیاس نمی‌دانم.»

این اظهارنظر واندا در ایتالیا جنجال‌های زیادی بر پا کرد و بسیاری از هواداران یووه را خشمگین ساخت چرا که آنها معتقد بودند نارا بانوی پیر را باشگاهی کوچک‌تر از PSG خطاب کرده است. البته همسر ایکاردی سپس در توئیتی به شفاف‌سازی پرداخت و نوشت: «من فقط شرایط دو باشگاه برای همسرم را مورد قیاس قرار دادم.»

بیشتر بخوانید:

دلیل ناکامی یوونتوس در خرید نیمار و ایکاردی

تگ ها


واندا نارا مائورو ایکاردی ایکاردی پاری سن ژرمن پاری سن ژرمن لوشامپیونه فوتبال جهان یوونتوس اینتر بیانکونری بانوی پیر نراتزوری مائورو ایکاردی پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال