همسر ایکاردی تکلیف موناکو را مشخص کرد!

واندا نارا همسر و مدیربرنامه‌های مائورو ایکاردی در خصوص شایعات پیرامون پیوستن ستاره آرژانتینی به باشگاه موناکو سکوت خود را شکست و به آن واکنش نشان داد....

همسر ایکاردی تکلیف موناکو را مشخص کرد!

به گزارش مدال؛ روز گذشته بود که شایعات و اخباری مبنی بر توافق مسئولان باشگاه‌های اینتر و موناکو بر سر انتقال «مائورو ایکاردی» به فرانسه در رسانه‌های جهان منتشر شد. شایعاتی که بر اساس آن باشگاه موناکو برای او 65 میلیون یورو به اینتر پیشنهاد داده و دستمزد سالیانه 12 میلیون یورو را برای مهاجم آرژانتینی در نظر گرفته بود اما حالا این شایعات از سوی نزدیک‌ترین فرد به ستاره آرژانتینی تکذیب شده است.

«واندا نارا» همسر و مدیربرنامه‌های ایکاردی در واکنش به این شایعات سکوت خود را شکست و حضور مائورو در موناکو را تکذیب کرد. او در گفتگو با «TyC Sports» تصریح کرد: «مائورو به هیچ عنوان راهی موناکو نخواهد شد. تمامی این اخبار شایعه است و مائورو با هیچ تیمی در حال حاضر توافق نکرده. اگر توافقی انجام شود همه می‌دانند با کدام تیم خواهد بود.»

فراموش نکنید که مسئولان نراتزوری خواهان فروش مهاجمش به تیمی خارج از ایتالیا هستند اما خود بازیکن قصد دارد به یوونتوس بپیوندد.

بیشتر بخوانید:

ایکاردی یوونتوس را می‌خواهد، همسرش ناپولی را!

تگ ها


مائورو ایکاردی همسر مائورو ایکاردی واندا نارا ایکاردی موناکو سری آ اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات مائورو ایکاردی اینتر میلان موناکو لوشامپیونه فرانسه سری آ فوتبال