همسر ایکاردی کار انتقال همسرش به ناپولی را تمام کرد؟

رسانه‌های ایتالیایی مدعی شدند که واندا نارا همسر مائورو ایکاردی به طور کامل با باشگاه ناپولی به توافق رسیده و انتقال ستاره آرژانتینی به ناپل به زودی رسمی خواهد شد....

به گزارش مدال؛ «مائورو ایکاردی» ستاره آرژانتینی باشگاه اینترمیلان در یک قدمی جدایی از نراتزوری قرار گرفته و شاید تا ساعات آینده به صورت رسمی راهی ناپولی شود.

طبق گزارش «کوریره دلو اسپورت»، سران باشگاه ناپولی در حال تدارک پیشنهادی 73 میلیون پوندی برای جذب ایکاردی هستند، ستاره‌ای که فصل گذشته پس از صحبت‌های «واندا نارا» - همسرش - درباره کادرفنی و بازیکنان اینتر از کاپیتانی تیم خلع و در این فصل از سوی «آنتونیو کونته» کنار گذاشته شد.

کونته پس از انتصاب به عنوان سرمربی اینتر علناً اعلام کرد ایکاردی جایی در تیمش ندارد و او را به تور پیش فصل با تیم نبرد تا یوونتوس برای جذب او پیش قدم شود. واندا حالا باز هم باردار است و ایکاردی می‌خواهد فرزندش در ایتالیا به دنیا بیاید، به همین دلیل تصمیمی برای خروج از سرزمین چکمه ندارد با این وجود به نظر می‌رسد که به جای تورین، ناپل مقصد نهایی او باشد چرا که همسرش واندا با مسئولان ناپولی به توافق شخصی دست یافته و نراتزوری نیز تمایلی به انتقال ایکاردی به یووه ندارد.

از این رو رسانه‌های ایتالیایی معتقدند که ایکاردی طی ساعات آینده می‌تواند به صورت رسمی به ناپولی منتقل شود.

بیشتر بخوانید:

تشکیل جلسه ویژه برای نهایی کردن انتقال ایکاردی

تگ ها


مائورو ایکاردی اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات همسر مائورو ایکاردی سری آ مائورو ایکاردی اینتر میلان ناپولی سری آ فوتبال