همسر حجازی: کاری کردند که دو بار سنگ قبر ناصر را عوض کنم!

بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی در حاشیه مراسم گرامیداشت اسطوره باشگاه استقلال در مورد برگزاری این مراسم و بازگشت استراماچونی صحبت کرد....

به گزارش مدال، بهناز شفیعی، همسر مرحوم ناصر حجازی در مراسم بزرگداشت این اسطوره فوتبال ایران و استقلال و نصب سردیس این فوتبالیست فقید در بلوار ناصر حجازی گفت: امروز در مراسم نصب این تندیس حاضر شدیم. همین که بین مردم بودیم، اتفاق خوبی بود. ای کاش خودش (ناصر حجازی) در این مراسم بود. ای کاش برای اسطوره‌های دیگر فوتبال ایران تا وقتی که زنده هستند این قبیل کارها را انجام بدهند.
وی ادامه داد: از شهردار منطقه، شورای شهر تهران و به خصوص آقای رضوی که پیگیر این کار بود، تشکر می‌کنم. خیلی زحمت کشیدند که این اتفاق زیبا رخ داد. هواداران هشت سال است که کنار خانواده ما هستند.
همسر مرحوم ناصر حجازی درباره مخدوش کردن تابلو خیابان ناصر حجازی اظهار کرد: در هر جامعه‌ای چندین آدم بیمار هم وجود دارد که قبلا همانند این کار را روی سنگ مزار ناصر کرده‌اند. اسم آقای حجازی با این کارها از بین نمی رود. او در قلب مردم است. وقتی در قلب مردم باشید به هیچ شکل از قلبشان بیرون نمی‌آیید. شاید خواست خداست که مردم او را دوست دارند. این خیابان ۲۴ تابلوی دیگر دارد و با مخدوش کردن یک تابلو، اتفاقی نمی افتد. تا به حال دو بار سنگ قبر ناصر را عوض کردم. به نظرم این فرد یک آدم روانی است.
شفیعی درباره وضعیت کنونی استقلال و مشکلات به وجود آمده برای آندره‌آ استراماچونی  و نقش پیشکسوتان در چنین موضوعاتی گفت: به نظرم الان داشتن یک بزرگتر در تیم خیلی احساس می‌شود. نمی‌گویم حتما ناصر حجازی و منصور پورحیدری باید باشند بلکه همه پیشکسوتان استقلال بزرگ هستند و باید پادرمیانی کنند و این مسئله را حل کنند. از طرفی پول آقای استراماچونی خیلی زیاد نیست. اگر این پول را به من می‌دادند، می‌رفتم و با او هم قرارداد امضا می‌کردم. این مبلغ عددی نیست که درباره آن بحث کنند. این پولی بود که می‌توانستند در کیف بگذارند و به او بدهند.

بیشتر بخوانید:

امیرحسین صادقی: این آقا استراماچونی را فراری داد!

تگ ها


استقلال آندره آ استراماچونی فسخ قرارداد استراماچونی ناصر حجازی بهناز شفیعی لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال