همسر مرحوم حجازی: امیدوارم فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال شود

همسر مرحوم ناصر حجازی گفت: مردم خودشان ماجرا و اتفاقات بازی جنجالی استقلال و سایپا را می‌دانند و متوجه هستند چه افرادی به سرمربی وقت استقلال خیانت کردند....

به گزارش مدال، بهناز شفیعی، همسر مرحوم حجازی اظهار داشت: من نمی‌دانم این فرد یا افرادی که با اسپری مشکی نام خیابان «ناصر حجازی» را پنهان می‌کنند دنبال چه اهدافی هستند اما هیچ وقت به آرزوی خود نخواهند رسید چراکه نام حجازی در قلب‌های مردم حک شده است.

همسر زنده‌یاد ناصر حجازی خاطرنشان کرد: خوشبختانه مردم ناصر حجازی را دوست دارند و این عشق و علاقه به فوتبالیست و مربی‌ای که عاشق مردم کشورش بود نسل به نسل منتقل شده است و ادامه خواهد داشت و این موضوع شاید برای برخی‌ها قابل درک نباشد.

شفیعی تصریح کرد: فردا در خیابان بلوار فرودس غرب از مجسمه «ناصر حجازی» رونمایی خواهد شد و بعد از آن نیز مراسمی از سوی شورای شهر برای بزرگداشت وی برگزار خواهد شد.

وی درباره بحث‌هایی که در روزهای اخیر پیرامون بازی جنجالی استقلال و سایپا که منجر به جدا شدن ناصر حجازی از روی نیمکت آبی‌پوشان تهرانی شد گفت: من از دوستان استقلالی درخواست می‌کنم که درباره این موضوع نه دیگر بحث کنند و نه به گذشته برگردند. ناصر حجازی از این دنیا رفته است و بعد از آن اتفاق تمام افرادی که به او بدی کردند را بخشید.

همسر زنده‌یاد ناصر حجازی افزود: بعد از آن مسابقه ناصر به خانه آمد و از فرط ناراحتی و عصبانیت مدام دور میز ناهار خوری راه می‌رفت. به او گفتم ناراحت نباش روزی خداوند همه چیز را آشکار خواهد کرد و همه متوجه واقعیت‌ها خواهند شد و این اتفاق هم رخ داد.

وی تاکید کرد: هیچ وقت آن شب کذایی را فراموش نمی‌کنم که ناصر چه زجری کشید. به او می‌گفتم بازیکنان، جوان و همسن آتیلا پسرمان هستند و ممکن است یک لحظه شیطان آنها را گول زده باشد و انسان جایزالخطاست. مردم خودشان ماجرا و اتفاقات آن شب را می‌دانند و متوجه هستند چه افرادی به سرمربی وقت استقلال بدی کردند.

شفیعی گفت: از روزی که ناصر فوت کرد تلفن همراهش را روشن گذاشتیم و مردم هر روز تماس می‌گیرند و حرف می‌زنند. شاید باور نکنید اما در روزهای اخیر با من تماس می گیرند و می‌گویند استراماچونی به استقلال بر می‌گردد؟ پول وی پرداخت شد یا نه؟ فتح‌الله‌زاده مدیرعامل می‌شود؟ من در جواب پرسش‌های این عزیزان می‌گویم من نیز مثل شما یک هوادار استقلال هستم و همیشه آرزو می‌کنم اتفاقات خوب برای این تیم رخ دهد.

همسر زنده‌یاد ناصر حجازی اعلام کرد: من چند شب پیش تلویزیون را تماشا می‌کردم که فتح‌الله‌زاده میهمان بود و وقتی ناصر حجازی را تلویزیون نشان داد مثل همیشه اشک ریختم. ناصر کاملا درست می‌گفت که در آن برهه فقط فتح‌الله‌زاده از وی حمایت می‌کرد. رابطه خانواده حجازی همواره با او خوب بوده است. ۹۹ درصد هواداران استقلال فتح‌الله‌زاده را دوست دارند و دلشان می‌خواهد وی مدیرعامل استقلال شود. امیدوارم وی زودتر مدیرعامل شود تا دوباره اتفاقات خوب برای این تیم پر طرفدار رقم بخورد.

وی در پایان گفت: استقلال در این فصل تیم خوب و شایسته‌ای در اختیار دارد و اگر این تیم حمایت و زودتر تکلیفش مشخص شود می‌تواند شادی را برای هواداران به ارمغان آورد.

 

بیشتر بخوانید:

حاشیه‌روز؛ مخدوش شدن تابلو خیابان حجازی در تهران + عکس

تگ ها


باشگاه استقلال همسر مرحوم حجازی بهناز شفیعی ناصر حجازی علی فتح الله زاده تیم استقلال فوتبال ایران فوتبال