همسر مرحوم پورحیدری: افتخاری به خانواده پورحیدری بی‌حرمتی می‌کرد

فریده شجاعی درباره عدم نتیجهگیری استقلال در فصل جاری اظهار داشت: خودتان میدانید که استقلال عشق منصور پورحیدری بود ......

فریده شجاعی درباره عدم نتیجه‌گیری استقلال در فصل جاری اظهار داشت: خودتان می‌دانید که استقلال عشق منصور پورحیدری بود. با اینکه نبودن او مصیبت بزرگی است، اما برخی‌ مواقع می‌گوییم خوب شد که دیگر نیست تا این روزها را ببیند. با این حال، استقلال با مدیریت جدید راه خودش را پیدا می‌کند. امیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه استقلال فردی توانمند و علاقه‌مند به استقلال است و می‌تواند مشکلات را حل کند. من به این موضوع خوش‌بین هستم.

او در واکنش به انتقادهایی که به مدیریت قبلی باشگاه استقلال می‌شود، گفت: در سطحی نیستم که در رابطه با مدیریت استقلال صحبت کنم، اما با آنچه که در ظاهر می‌بینم به این نتیجه می‌رسم که می‌توانستند بهتر عمل کنند. جدا شدن بازیکنان کلیدی فصل گذشته ناشی از اشتباهات مدیریت قبلی بود. هر چند که اینها به منصور (پورحیدری) کم‌لطفی کردند، اما به فتحی و همکارانش ایمان دارم و فکر می‌کنم می‌توانند استقلال را دوباره زنده کنند.

همسر پورحیدری در مورد طلب مرحوم پورحیدری از باشگاه استقلال نیز تصریح کرد: تا دیروز صدای‌مان در نمی‌آمد و گفتیم استقلال گرفتار است. شب گذشته خود فتحی تماس گرفت و گفت که در حال رسیدگی هستند. ایشان محترمانه نسبت به هیئت مدیره قبلی باشگاه صحبت کرد. همین که جواب تلفن‌ را می‌دهند، خودمان آرامش پیدا می‌کنیم. رضا افتخاری و همکارانش جواب تلفن ما را نمی‌دادند و بی‌حرمتی می‌کردند. انتظار زیادی نداریم، تنها بحث طلب منصور و ارتقای جایگاه استقلال است که فکر می‌کنم با مدیریت جدید بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال