همسر مرحوم پورحیدری: منصور به معنای واقعی اسطوره بود

دکتر فریده شجاعی، همسر مرحوم منصور پورحیدری می گوید: بعد از گذشت سه سال از پر کشیدن منصور، هنوز هم رفتنش را باور نداریم....

همسر مرحوم پورحیدری: منصور به معنای واقعی اسطوره بود

هنوز این داغ بزرگ را فراموش نکرده ایم
به گزارش خبرنگار مدال، همسر مرحوم منصور پورحیدری در گفت و گوی اختصاصی با مدال در سومین سالگرد درگذشت پورحیدری گفت: سومین سال نبودن منصور هم سپری شد اما هنوز هم ما این داغ بزرگ را فراموش نکرده ایم. من هنوز هم باور ندارم که منصور دیگر در بین ما نیست ولی خب باید سعی کنیم که با واقعیت ها کنار بیاییم.

مراسم سالگرد را خانوادگی برگزار کردیم
همسر مرحوم پورحیدری درباره برگزاری مراسم سومین سالگرد پورحیدری گفت: به دلیل این که دخترم عازم خارج از کشور بود، مجبور شدیم مراسم سالگرد را روز جمعه گذشته به صورت خصوصی و خانوادگی برگزار کنیم و نمی دانم باشگاه برای امروز برنامه ویژه ای به این مناسبت دارد یا نه.
وی در ادامه تاکید کرد: صمیمانه از هواداران استقلال سپاسگزارم که تا این حد به منصور لطف داشته و دارند. من امروز از صبح پاسخگوی محبت های مردم هستم و بسیار خوشحالم که آن ها هنوز هم به یادش هستند و فراموشش نکرده اند. این محبت مردم، تسلی بخش قلب ما است و ما دلمون خوش است به اظهار محبت مردم.

دوست دارم استقلال همیشه موفق باشد
فریده شجاعی درخصوص شرایط حال حاضر استقلال اظهار داشت: دوست دارم استقلال همیشه موفق باشد و در حد نام و اندازه های همیشگی اش در گذشته ظاهر شود و خودش را پیدا کند، کما این که خوشبختانه می بینیم که شرایط بهتری هم پیدا کرده است، ولی به هر حال نبود منصور که یک اسطوره و یک عاشق به تمام معنا برای استقلال بوده است و این باشگاه پس از او هرگز چنین فرد عاشقی به خود ندیده است که تمام زندگی اش را فدای استقلال بکند، کاملا احساس می شود.

پیشکسوتان و هواداران جای خالی منصور را حس می کنند
همسر مرحوم پورحیدری در ادامه گفت: شاید مسئولین حال حاضر باشگاه و یا بازیکنان جوان تر این مسئله را ندانند و درک نکنند، اما قدیمی ترها و پیشکسوتان و آن هایی که در گذشته با منصور کار کرده اند و مخصوصا هواداران به خوبی این مسئله و جای خالی منصور را حس می کنند و همین برای ما کافی است که بدانیم همیشه به یاد منصور هستند.

به حرمت منصور و هواداران برای مطالباتش اقدام نکردیم
همسر پورحیدری درباره مطالبات منصورخان از استقلال نیز گفت: منصور با استقلال قرارداد داشت و ما می توانیم به صورت قانونی در این خصوص اقدام کنیم اگر هم این کار را نکردیم به حرمت منصورخان و هواداران استقلال بوده است. متاسفم که در حق اسطوره ای همچون منصور پورحیدری کم لطفی کرده و با خانواده اش این گونه رفتار کردند.

منصور به معنای واقعی اسطوره بود 
وی ادامه داد: البته اصل موضوع که باعث ناراحتی می شود، مسئله پول نیست، مهم معرفتی است که خرج نشد، قدری که دانسته نشد و کم لطفی که در حق ما شد. من که 40 سال به عنوان همسر در کنار منصور بودم، می دانم که او برای استقلال چه کارهایی کرده است. منصور به معنای واقعی اسطوره بود. شاید باور نکنید ما یک جعبه در منزلمان داریم که پر است از فاکتورهایی که منصور از جیبش برای استقلال هزینه کرده بود اما حالا به قراردادی هم که او با باشگاه به صورت قانونی داشت اهمیتی داده نمی شود!
ما چیز زیادی نخواستیم، باشگاه تقبل کرده بود که هزینه های دوره بیماری را پرداخت کند که این اتفاق هرگز نیافتاد ما هم دنبال این ها نرفتیم و نخواهیم رفت، اما منصور قرارداد دو ساله با استقلال داشت، در بدترین شرایط جسمانی اش با عصا در تمرینات حاضر می شد، به استادیوم می رفت و در کنار تیم بود، ما توقع داشتیم به این ها احترام گذاشته شود. باید برای کارهایی که او برای استقلال کرد، برای اهدافی که برای استقلال داشت ارزش قائل می شدند.

منصور هنوز در میان هواداران محبوب است
فریده شجاعی در پایان گفت: لمس این موضوعات ناراحت کننده و البته برای جامعه ورزش نگران کننده است. باعث تاسف است وقتی می بینیم که یک ورزشکار و یک اسطوره وقتی از دنیا می رود به این راحتی فراموش می شود. البته برای ما باعث افتخار است که منصور همچنان در میان هواداران استقلال جایگاه خودش را دارد و آن ها هنوز او را فراموش نکرده اند.

 

بیشتر بخوانید:

علی پورحیدری مهمان ویژه استقلال در بازی با صنعت نفت

تگ ها


باشگاه استقلال سالگرد درگذشت منصور پورحیدری همسر منصور پورحیدری فریده شجاعی مطالبات پورحیدری استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال