همشیک: فکر نمی کردم پیراهنم وارد موزه ناپولی شود

مارک همشیک، کاپیتان ناپولی که اخیرا رکورد دیگو مارادونا راشکستو بهترین گلزن تاریخ این باشگاه لقب گرفت، در مراسمNapoli nel mito گفت: ده سال سال از زمان حضورم در ناپل می گذرد ......

مارک همشیک، کاپیتان ناپولی که اخیرا رکورد دیگو مارادونا را شکست و بهترین گلزن تاریخ این باشگاه لقب گرفت، در مراسم Napoli nel mito گفت:

ده سال سال از زمان حضورم در ناپل می گذرد. افتخار می کنم که بخشی از تاریخ این باشگاه هستم. زدن این تعداد گل برای باشگاه محبوبم واقعا زیباست. من زیاد به این رکورد فکر نمی کنم اما مردم مرتب آن را به من یادآوری می کنند. زمانی که بازنشسته شوم، قطعا با این روزها زندگی خواهم کرد. 

هیچگاه فکر نمی کردم پیراهنم وارد موزه باشگاه ناپولی شود. هدف من این بود که فوتبالیست حرفه ای شوم و برای یک باشگاه بزرگ بازی کنم. به هدفم رسیدم و این یک پاداش اضافه بود. حالا امیدوارم حتی به چیزهای بیشتری برسم. 

بهترین گلم؟ همه آنها را دوست دارم اما گل هایی که با جام همراه باشد، طبیعتا خاطره بزرگتری به همراه دارد. بنابراین می گویم گل به یوونتوس در فینال جام حذفی ایتالیا بهترین بود. می خواهیم در این فصل تا پایان به تلاشمان ادامه دهیم. انگیزه ما برای کسب اسکودتو شدیدا پابرجاست و بسیار قوی است. باید آن را باور داشته باشیم. روی کاغذ ممکن است بعضی بازی ها آسان به نظر برسند اما در زمین پیچیده شوند. باید فروتن باشیم و در هر بازی برای پیروزی تلاش کنیم. از بابت بازی ها در سن پائولو خیالمان راحت است. بازی مقابل هوادارانمان قدرت خاصی به تیم ما می بخشد. 

تگ ها


اخبار روز ناپولی سری آ فوتبال