همه اتهامات معاون سابق به وریا/از پول زیرمیزی تامدیریت اعتصاب ها...

معاون مستعفی باشگاه استقلال در پی صحبت های شب گذشته وریا غفوری، طی مصاحبه ای اتهامات مختلفی به کاپیتان استقلال وارد کرد!...

همه اتهامات معاون سابق به وریا/از پول زیرمیزی تامدیریت اعتصاب ها...

به گزارش خبرنگار مدال، وریا غفوری شب گذشته و پس از باخت یک بر صفر در دربی متذکر شد آن ها که بازیکنان استقلال را فراری دادند، تیم بستند و حالا استعفا دادند مقصر اصلی ناکامی استقلال هستند. علی خطیر، معاون مستعفی استقلال نیز امروز در مصاحبه ای شدیدالحن پاسخ کاپیتان استقلال را داد و البته اتهامات بسیاری هم به او وارد کرد.
علی خطیر مشکل استقلال را آن کاپیتانی عنوان کرد که به جای تمرین کردن و خوب فوتبال بازی کردن، دائما دنبال فعالیت اجتماعی در فضای مجازی و جمع‌آوری فالور در صفحات مجازی است!
خطیر در بخش دیگری از صحبت هایش خطاب به غفوری گفت: آقای وریا غفوری! تو به حرف‌ها، پست‌ها و استوری‌هایت در اینستاگرام هم اعتقاد نداری، چرا که اگر داشتی از استقلال و از پول بیت‌المال تقاضای سالی سه و نیم میلیارد تومان نمی‌کردی. تو فقط ادای امثال مرحوم ناصر حجازی را در می‌آوری!
خطیر همچنین با اتهام به کاپیتان استقلال گفت: شما فقط ۵۰۰ میلیون تومان سال گذشته زیرمیزی گرفتی! یک BMW سری ٧ گرفتی که ۵ میلیارد قیمتش بود!
معاون سابق باشگاه استقلال همچنین با اشاره به باند سفت ها و شل ها در این تیم خطاب به وریا غفوری گفت: شما که سردسته باند شل ها بودی یادت نیست در بازی استقلال - سایپا و هم‌چنین در منزل من در حضور دوست مشترک به من گفتی که مهدی رحمتی را از تیم کنار بگذارید، تیم درست می‌شود و تلویحا کاپیتان حال حاضر استقلال را مسبب جدایی رحمتی از استقلال معرفی کرد.
وی همچنین وریا غفوری را به مدیریت اعتصاب ها در استقلال متهم و اذعان کرد: شما بازیکنانی هستید که فصل قبل، همه پولتان را گرفتید و تیم را دو بار به ناجوانمردانه‌ترین شیوه به اعتصاب کشاندی! این شما بودید که به سرکردگی دلال معروف، به عوامل فضای مجازی‌تان خط می‌دادید بازیکن غیر باند شما را بزنند تا راحت تیم را در اختیار بگیرید.
خطیر در بخشی دیگر از صحبت هایش مسئله دیگری را عنوان کرد و در اتهامی دیگر به کاپیتان استقلال گفت: این شما و باند شما بود که با بازیکنان به صورت پکیجی قرارداد بستید. یعنی یک بازیکن که قیمت بالایی داشت به شرطی قرارداد می‌بست که بازیکن دیگری که قیمت بالایی نداشت، اول قرارداد ببندد. این شما نبودی که به عنوان کاپیتان با همراهی دوستان‌تان، بازیکنان جوان دیگری را مجبور می‌کردید که با مدیربرنامه شما قرارداد امضا کنند؟

لیست اتهاماتی که علی خطیر در مصاحبه اش به وریا غفوری زده است بسیار بلند است و  درست به همین دلیل با واکنش وریا غفوری مواجه شد. کاپیتان استقلال امروز طی مصاحبه ای اعلام کرد: این کاملا واضح و بر همه آشکار است که او یک دیوانه است. من جواب دیوانه‌ها را نمی‌دهم! او باید در دادگاه پاسخگوی تمام اتهاماتی که وارد کرده باشد و آنجا صحبت خواهم کرد.
حالا باید منتظر بخش دیگری از سریال دنباله دار اختلافات و افشاگری ها در استقلال باشیم...

 

بیشتر بخوانید:

حمله غفوری به خطیر: این آقا 10 بازیکن را فراری داد!

خطیر: وریا گفت رحمتی را بیرون کن تیم درست می‌شود!

تگ ها


باشگاه استقلال معاون سابق استقلال کاپیتان استقلال حمله خطیر به وریا غفوری وریا غفوری استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال