همه برای سر الکس دعا می‌کنیم

خبر تلخ بود و شوكهكننده. در آخرین ساعات شن ......

خبر تلخ بود و شوكه‌كننده. در آخرین ساعات شنبه شب روی خروجی سایت اسكای‌اسپورت خبری منتشر شد مبنی بر اینكه سرالكس فرگوسن سرمربی افسانه‌ای منچستریونایتد به دلیل خونریزی مغزی به بیمارستان منتقل شده و قرار است تحت عمل جراحی قرار بگیرد.
به گزارش خبرورزشی، كسی كه هفته گذشته برای بازی منچستریونایتد و آرسنال در اولدترافورد حضور پیدا كرد تا از آرسن ونگر تقدیر كند، در حال حاضر روی تخت بیمارستان است.
شروع از صبح
برای الكس فرگوسن همه چیز از صبح شنبه شروع شد. جایی كه علائم درد در خانه‌‌اش واقع در منطقه چشایر سراغش آمد و باعث شد سلامتی‌‌اش به خطر بیفتد. پس از اینكه اوضاع به حالت عادی برنگشت، آمبولانس در محل حاضر شد و سرالكس را برای معاینات بیشتر به بیمارستان انتقال داد.
اسكورت با پلیس
وقتی قرار شد فرگی را به بیمارستان ببرند، خیلی سریع تشریفات لازم برای این انتقال فراهم شد. دارن فرگوسن پسر سرالكس خیلی زود خودش را به منزل پدر رساند و همراه با او به بیمارستان رفت. وخیمی حال فرگی به حدی بود كه دارن قید هدایت تیمش دانكستر روورز را در آخرین بازی فصل زد و كار را به دستیارش سپرد. پس از حضور آمبولانس، پلیس هم در محل حاضر شد و سرالكس را تا بیمارستان سالفورد رویال اسكورت كرد.
عمل موفقیت‌آمیز
بعد از اینكه فرگی به بیمارستان منتقل شد تحت مراقبت‌های ویژه قرار گرفت و خیلی زود مقدمات لازم برای انجام عمل جراحی فراهم شد. عملی كه موفقیت‌آمیز بود و خانواده فرگوسن آن را خوب توصیف كردند. با این حال طبق اعلام پزشكان، فرگی تا رسیدن به شرایط عادی باید تحت نظر باشد و ملاقات او فعلاً امكان‌پذیر نیست.
بیانیه باشگاه
بلافاصله پس از انتشار خبر انتقال الكس فرگوسن به بیمارستان و انجام عمل جراحی، باشگاه منچستریونایتد بیانیه‌ای در این خصوص داد تا هواداران فوتبال را از نگرانی دربیاورد. در بخشی از این بیانیه كه روی خروجی سایت باشگاه قابل رؤیت است، آمده: «سرالكس فرگوسن به دلیل خونریزی مغزی تحت عمل جراحی قرار گرفت. عمل جراحی فرگوسن خیلی خوب پیش رفته اما او نیاز دارد تحت مراقبت قرار بگیرد تا سلامتی كاملش را به دست بیاورد. خانواده فرگوسن در این زمان انتظار دارند تا آرامش او در بیمارستان حفظ شود.
همه برای فرگی
به دنبال انتشار این خبر، هزاران پیام از سوی هواداران، بازیكنان فعلی و سابق منچستریونایتد و حتی تیم‌های حریف برای اسطوره شیاطین سرخ شد و همه آنها برای این مرد اسكاتلندی 76 ساله آرزوی سلامتی كردند. دیوید بكام، پیتر اشمایكل و اندی كول، سه تن از اعضای منچستریونایتد رؤیایی دهه 90 جزو اولین كسانی بودند كه در شبكه‌های اجتماعی برای فرگی آرزوی سلامتی كردند. چهره‌های مطرحی همچون آرسن ونگر، كریس رونالدو، كارلوس كی‌روش، ونسان كمپانی، گری لینه كر و...  همچنین باشگاه‌های رقیب از جمله چلسی، منچسترسیتی، آرسنال و تاتنهام با انتشار پستی در فضای مجازی برای فرگی آرزوی سلامتی كردند.

تگ ها


منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال