همه تلاش می کنیم امباپه تمدید کند و بماند

سرمربی پی اس جی معتقد است باشگاه هر کاری خواهد کرد تا کیلیان امباپه را حفظ کند....

به گزارش "ورزش سه"، کیلیان امباپه رویای ۴ ساله رئال مادرید است. ستاره فرانسوی در ۱۷ سالگی و در موناکو بود که چهره شد. او در حالی که  در ۱۲ سالگی چیزی تا پیوستن به آکادمی رئال فاصله نداشت، در نهایت ترجیح داد در موناکو فوتبالش را ادامه دهد.

تابستان ۲۰۱۷ رئال مادرید نتوانست در برابر پیشنهاد مالی بالاتر پی اس جی پیروز شود و امباپه به تیم شهر زادگاهش برای ادامه فوتبال ملحق شد. ۴ سال بعد رئال همچنان اصرار برای جذب امباپه دارد و تابستان پیش رو را فرصت مناسبی برای تحقق این رویا می داند.

مائوریسیو پوچتینو سرمربی پی اس جی در نشست خبری خود و در مورد آینده کیلیان امباپه گفت:« تمایل باشگاه تمدید با کیلیان و ماندنی شدن اوست و به همین دلیل سران باشگاه در تلاشند تا با او به توافق برسند. کیلیان بسیار جوان است اما بلوغ را در فوتبال او می بینید. در عین جوانی باتجربه و بسیار باکیفیت است.»

پوچتینو در ادامه گفت:« او را آسوده خاطر و متمرکز روی پی اس جی می بینم و قصد دارد در بازی های حساس پیش رو کمک موثری برای تیم باشد. برای رسیدن به اهداف مان کیلیان کلیدی و تعیین کننده است و همه تلاش می کنیم با ما بماند. متاسفانه شایعات در مورد کیلیان را نمی توان کنترل کرد. فوتبال در چنین سطحی چنین چیزهایی را با خود دارد و به آن عادت داریم. پیرامون او همیشه حرف و حدیث وجود دارد و این طبیعی است.»

تگ ها


پاری سن ژرمن موریسیو پوچتینو کیلیان امباپه فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال