همه جوره در خدمت سیتی هستم

جان استونز پس از گلزنی در بازی حساس دیشب سیتی برابر منچستریونایتد مدعی شد که بازی‌های بزرگ می‌درخشد....

به گزارش "ورزش سه"، در دربی حساس دیشب بین منچستریونایتد و منچستر سیتی، جان استونز مدافع سیتی توانست پس از سه سال حضور در این تیم برای اولین بار برای سیتیزن‌ها گلزنی کند. پس از اینکه گل سرنوشت‌ساز استونز توانست به سیتیزن‌ها کمک کند تا به فینال جام اتحادیه برسند، این بازیکن گفت که در بازی‌های حساس شکوفا می‌شود.

سیتی در بازی نیمه نهایی روز چهارشنبه در اولدترافورد رقیب همشهری خود را با نتیجه ۲-۰ شکست داد و استونز در دقیقه ۵۰ دروازه حریف را باز کرد و اولین گل این تیم را به ثمر رساند. این اولین گل مدافع سیتی از زمان گلزنی وی مقابل ناپولی در۲۰۱۷ بود و با این گل طلسم ۱۱۶۲روز گل نزدن را شکست. فرناندینیو تنها هفت دقیقه دقیقه مانده به سوت پایان دومین گل سیتی را وارد دروازه یونایتد کرد تا خیال سیتیزن‌ها از رسیدن به فینال در برابر تاتنهام راحت شود.

جان استونز که این فصل دوباره به اوج بازگشته درباره عملکرد خوب خود گفت: "من فقط سخت کار می‌کنم و سعی می‌کنم که تا جایی که ممکن است بازی کنم. می‌خواهم تا جایی که ممکن است همه‌جوره در خدمت تیم باشم، با خودم صادق بوده و ببینم په کارهایی می‌توانم انجام دهم و کجا باید بهتر شوم."

جان استونز درباره گلی که به ثمر رساند اضافه کرد: "من فقط داشتم سعی می‌کردم توپ را دنبال کنم. بازی کردن در این بازی‌های بزرگ چیزی است که باعث شکوفایی و رشد من می‌شود و فقط می‌خواهم که خوب بازی کنم."

سیتی با این نمایش عالی به آمار خوب خود در هفته‌های اخیر افزود و برد برابر منچستریونایتد، پنجمین پیروزی پیاپی آنها در تمام رقابت‌ها بود.

تگ ها


جان استونز منچستر سیتی