همه حواشی اولین دیدار فصل سری آ

هفته اول سری آ با بازگشت بونوچی به یوونتوس, دروازه بانی عالی سورنتینو برای کیه وو، گلزنی جیاکرینی مقابل تیم سابقش و اولین بازی رونالدو آغاز شد اما این دیدار آغاز چالش های آلگری در این فصل بود ......

هفته اول سری آ با بازگشت بونوچی به یوونتوس, دروازه بانی عالی سورنتینو برای کیه وو، گلزنی جیاکرینی مقابل تیم سابقش و اولین بازی رونالدو آغاز شد اما این دیدار آغاز چالش های آلگری در این فصل بود.

مهارت های رونالدو

وقتی از آلگری در خصوص پست رونالدو پرسیده شد او بلافاصله گفت:" رونالدو همانجایی بازی می کند که قبلا بازی می کرد. جلوی سه بازیکن هجومی و نوک حمله " و این دقیقا همان چیزی بود که در دیدار مقابل کیه وو مشاهده شد.

برخلاف هیگوایین که یک مهاجم کلاسیک است رونالدو ویژگی های متفاوتی دارد. او منتظر فرصت ایجاد کردن توسط هافبک ها نیست.رونالدو با تغییر مسیر و خود را در موقعیت قرار دادن به گل می رسد. او به سرعت خود را با تیم وفق داده و علارغم گل نزدن، نمایش خیره کننده ای در دیدار شب گذشته داشت.

آسیب پذیری یوونتوس در دفاع

در نیمه اول برخلاف مالکیت 76 درصدی یوونتوس، کیه وو سه شوت به سمت دروازه این تیم داشت و به راحتی دفاع یونتوس را آزار داد. ایوان رادووانویچ بدون هیچ فشار دو شوت از پشت محوطه به سمت دروازه یوونتوس زد و جیاکرینی بدون مزاحمت ارسال های خوبی  برای استپنسکی که اصلا از جانب مدافعان یوونتوس یارگیری نمی شد انجام می داد.

طی چند فصل گذشته یوونتوس از عدم امادگی مدافعین در آغاز فصل رنج برده است و حریفان این تیم با انجام ضد حملات سریع در پی کسب امتیاز از راه راه پوشان شهر تورین هستند.

دو بازیکن کلیدی برا کیه وو

هیچ کلمه ای نمی تواند 8 مهار فوق العاده سورنتینو، دروازه بان 39 ساله کیه وو را توصیف کند. هرچند او موفق شد تا از اولین گل رونالدو در فصل جدید جلوگیری کند اما دو گل خورد و تعویض شد.

جیاکرینی که سابقه حضور در یوونتوس را دارد با نمایش بی نظیر خودش می توانست یکی از بدترین شروع های دو دهه اخیر یوونتوسی ها را رقم بزند. او با گل و پاس گل دادنش و همچنین گرفتن پنالتی برای اولین نمایش کالدرا در لباس یوونتوس کابوسی عظیم شکل داد.

برناردسکی، بازیکن برتر میدان

این بازیکن مستعد در پی نمایش های درخشان فصل پیشش در فیورنتینا، به یوونتوس منتقل شد. شماره 33 جدید یوونتوس که به جای کوادرادو به زمین آمد، با نرخ 100% پاس درست توانست برترین بازیکن میدان شود. به نظر می رسد او در ادامه فصل نقشی اساسی در تیم یوونتوس  داشته باشد.

تگ ها


یوونتوس سری آ فوتبال