همه در انتظار تصمیم جدید امین قاسمی‌نژاد!

امین قاسمی‌نژاد به نزدیکانش اطلاع داده که قصد ندارد در تمرینات تیم شهرخودرو حاضر شود....

به گزارش "ورزش سه"، او این تصمیم را پس از آن گرفت که باشگاه مشهدی تا آخرین لحظات نقل و انتقالات زمستانی با جدایی وی و حضورش در استقلال موافقت کرده بود اما در نهایت این انتقال انجام نشد. استقلال قصد داشت مبلغ رضایت نامه را به صورت چک در اختیار شهرخودرو قرار دهد اما این باشگاه تا پایان پنجره زمستانی روی نقد بودن رقم تاکید کرد تا انتقال قاسمی نژاد منتفی شود.

نکته مهم این‌که او چند بار به باشگاه استقلال رفت و در گفتگو با خبرنگاران، چند بار وعده استقلالی شدنش را داد اما ضرب الاجل ها یکی پس از دیگری به اتمام رسیدند تا زمان نقل و انتقالات نیز سپری شد و قاسمی نژاد بازیکن شهرخودرو ماند.

حالا تمرینات تیم مشهدی آغاز شده و همه در انتظار حضور امین قاسمی‌نژاد هستند. او به نزدیکان خود گفته که قصد ندارد در دور جدید تمرینات حاضر شود و به نوعی در قهر با باشگاه به سر می‌برد اما از طرف دیگر باشگاه نیز تصمیم جدیدی گرفته است.

باشگاه شهرخودرو اعلام کرده که غیبت قاسمی‌نژاد در هر جلسه تمرینی جریمه ۵ درصدی را برای این بازیکن به همراه خواهد داشت. یعنی اگر تا پایان نوروز در تمرینات حضور پیدا نکند، نیمی از قراردادش را از دست خواهد داد.

این جریمه سفت و سخت در حالی وضع شده که به نظر می‌رسد ستاره ۸ گله شهرخودرو چاره دیگری هم جز حضور در تمرینات نداشته باشد، مگر این که با بندهای حقوقی سفت و سخت در قراردادش، از زیر بار کسر قرارداد فرار کند.

او یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان این فصل فوتبال ایران بوده که فرصت این را داشت تا انتقالی بزرگ به استقلال را تجربه کند اما این اتفاق باوجود تمایل بسیار زیاد خودش، رخ نداد و حالا او باید هرچه سریع‌تر به شرایط عادی برگردد تا در تابستان نیز نظر تیم های بزرگ را به خود جلب کند.

تگ ها


امین قاسمی‌نژاد شهر خودرو