همه در انتظار خبر مهم سعادتمند

گویا قرار است که مدیرعامل استقلال امروز یک خبر مهمی را به هواداران این تیم اعلام کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، استقلال شب گذشته موفق شد دو بازیکن جدید را جذب کرده تا نقاط ضعفش را با جذب این بازیکنان جوان و آینده دار برطرف کند.


پس از جذب رشید مظاهری و تمدید با وریا غفوری و داریوش شجاعیان، حالا استقلالی ها موفق شده اند دو بازیکن چپ پا را به لیست خود اضافه کنند تا تیمشان را در این قسمت تقویت کنند. متین کریم زاده و بابک مرادی دو بازیکنی هستند که شب گذشته پس از توافق با مدیرعامل استقلال، به این تیم پیوستند.


علاوه بر این، شب گذشته احمد سعادتمند پس از چند دور مذاکره با عارف غلامی، موفق به حفظ این بازیکن شد و مدافع آبی پوشان قراردادش را تا سال ۱۴۰۱ تمدید کرد.


اما در حاشیه مذاکرات استقلالی ها با بازیکنان مدنظرشان، احمد سعادتمند رو به خبرنگاران حاضر در هتل محل انجام مذاکرات، اعلام کرده است که امروز چهارشنبه یک خبر خیلی مهم را به هواداران استقلال اعلام خواهد کرد.
درحالیکه هواداران استقلال این روزها بی صبرانه منتظر شنیدن اخبار نهایی در خصوص وضعیت مذاکرات با آندره آ استراماچونی هستند و مطالبه آنها، تعیین تکلیف وضعیت نیمکت این تیم و انتخاب سرمربی است، باید منتظر ماند و دید این خبر مهمی که قرار است مدیرعامل استقلال اعلام کند، پیرامون چه موضوعی است.

بیشتر بخوانید:

حرکت عجیب فرشاد احمدزاده در اینستاگرام

استقلالی ها با لیست کدام مربی بازیکن میگیرند؟

 

 

تگ ها


استقلال تهران احمد سعادتمند فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال