همه رکوردهایی که ایگواین در یوونتوس شکست

مهاجم آرژانتینی یوونتوس در نخستین فصل حضور در یوونتوس عملکرد فوق العاده ای داشته است ......

مهاجم آرژانتینی یوونتوس در نخستین فصل حضور در یوونتوس عملکرد فوق العاده ای داشته است.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، گونسالو ایگواین در این فصل عملکرد بسیار خوبی در یوونتوس داشته و توانسته است به تیمش کمک کند تا در آستانه کسب سه گانه قرار بگیرد.

ایگواین در بازی برابر تورینو گل ارزشمندی برای تیمش به ثمر رساند. این مهاجم در این فصل ۲۴ گل برای یوونتوس در این فصل به ثمر رسانده است. آخرین بازیکنی که توانست ۲۴ گل برای یووه در یک فصل برساند، دیوید ترزگه بود که در سال ۲۰۰۸ توانست به این مهم دست یابد. اکنون مهاجم آرژانتینی به این رکورد رسیده و امیدوار است به رکورد فیلیپه بوریل در سال ۱۹۳۳ برسد که توانسته است در یک فصل ۳۲ گل به ثمر برساند.

ایگواین همچنین اولین بازیکن آرژانتینی است که توانسته است در یک فصل بیش از ۲۰ گل در یک فصل به ثمر برساند.  درخشش این مهاجم آرژانتینی در نخستین فصل حضور خود در یوونتوس باعث شده است این تیم در آستانه کسب سه گانه قرار بگیرد. قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، لیگ ایتالیا و جام حذفی افتخاراتی است که باشگاه یوونتوس می تواند در پایان فصل به آنها برسد. خیلی از این موفقیت مرهون گل های ایگواین بوده است که در تابستان از ناپولی راهی یوونتوس شد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال