همه چشم ها به کمال/کامیابی نیا محروم می شود؟

سوال بزرگ هواداران پرسپولیس این است که آیا کمال کامیابی نیا در بازی امروز با گرفتن کارت در از دست دادن دربی هت تریک می‌کند؟...

سوال بزرگ هواداران پرسپولیس این است که آیا کمال کامیابی نیا در بازی امروز با گرفتن کارت در از دست دادن دربی هت تریک می‌کند؟

به گزارش مدال،شاید بیش از این که حواس هواداران پرسپولیس به نتیجه دیدار امروز تیمشان مقابل سپیدرود باشد،به ان است تا ببینند کدامیک از بازیکنان محبوبشان به خاطر مصدومیت یا محرومیت دربی بزرگ و حیثیتی پایتخت را از دست خواهند داد.

بی شک اولین گزینه نیز کامیابی نیا است.کمال کامیابی نیا یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس طی سال‌های اخیر به شمار می اید که بار‌ها با وجود مصدومیت برای تیمش بازی کرد. با این حال او طی سه فصل گذشته، دو دربی حساس را مقابل استقلال از دست داد که هر دو بار،به خاطر محرومیت و دریافت کارت‌های رنگی از داوران بوده است.دربی هایی که نتایج خوبی برای پرسپولیس به همراه نداشته است.

به همین دلیل امروز بیشتر از هر بازیکنی حواس هواداران پرسپولیس به عملکرد اقای شماره 11 است.بازیکنی که امروز در آخرین بازی پرسپولیس قبل از دربی نوروزی انتظار می رود تا کمی خویشتنن دار تر بازی کتد.چرا که اگرمحتاط نباشد و با کارت‌های رنگی جریمه شود،برای سومین بار، یک دربی دیگر را از دست خواهد داد.