همه چیز آماده برای اعاده حیثیت خرید پرحاشیه بارسا

عثمان دمبله، ستاره جوانی که با جنجال فراوانی توانست مجوز جدایی از دورتموند و پیوستن به بارسلونا را کسب کند، هنوز نتوانسته ارزش های خود را به اثبات برساند ......

عثمان دمبله، ستاره جوانی که با جنجال فراوانی توانست مجوز جدایی از دورتموند و پیوستن به بارسلونا را کسب کند، هنوز نتوانسته ارزش های خود را به اثبات برساند.

دمبله تابستان امسال با قراردادی 105 میلیون یورویی که بر اساس یکسری بندها به 145 میلیون یورو نیز خواهد رسید، به بارسا پیوست ولی پس از انجام تنها سه بازی مصدوم شد.

او در بازی با ختافه از ناحیه ران دچار مصدومیت شد و 4 ماه به دور از میادین ماند. اوایل سال جدید میلادی دمبله شرایط بازی را پیدا کرد ولی دوباره مصدوم شد و یک ماه دیگر به دور از میادین ماند. ستاره 21 ساله فرانسوی در یکی دو هفته اخیر اغلب روی نیمکت حضور داشته و والورده(سرمربی بارسا) در دو بازی گذشته برابر ایبار و چلسی حتی یک دقیقه هم به وی میدان نداد تا او همچنان از گلزنی برای تیم جدیدش محروم بماند

امروز هر دو نشریه ورزشی چاپ بارسلونا یعنی اسپورت و موندودپورتیوو گزارش دادند که ارنستو والورده متقاعد شده است که فردا در بازی مقابل خیرونا، بهترین زمان ممکن برای حضور دمبله در ترکیب اصلی است و ستاره فرانسوی این فرصت را دارد تا پس از چند ماه، اعاده حیثیت کند.

والورده در نشست خبری پس از بازی با چلسی در مورد عدم میدان دادن به دمبله گفته بود که چنین دیدار بزرگی، زمان مناسب برای آزمون و خطا نیست و ترجیح می داده روی بازیکنان آماده تر خود حساب کند ولی به نظر می رسد که دمبله حالا به شرایط مورد نظر سرمربی بارسا رسیده و فردا ممکن است برابر خیرونا، شاهد اولین گل های او برای بلوگرانا باشیم.

تگ ها


اخبار روز عثمان دمبله بارسلونا لالیگا فوتبال