همه چیز بر علیه ستاره بارسا؛ حتی هم تیمی ها!

اوکی دیاریو مدعی شد وضعیت آنتوان گریزمان در بارسلونا اصلا خوب نیست و حالا شایعات حضور او در پاری سن ژرمن جدی‌تر از قبل از نظر می رسد....

به گزارش "ورزش سه"، در نقل و انتقالات تابستانی سال ۲۰۱۹ بود که در یک انتقال پر سر و صدا بالاخره آنتوان گریزمان از اتلتیکو مادرید جدا شد و به بارسلونا پیوست تا به نوعی بعد از ناکامی عثمان دمبله در پر کردن جای نیمار، یک ستاره فرانسوی دیگر به این منظور توسط بلوگرانا جذب شده باشد.
 

گریزمان اما هیچ گاه نتوانسته طی مدت زمان حضور خود در بارسلونا انتظارات هواداران این تیم را برآورده کند و همواره عملکرد او با انتقادات فراوانی روبرو بوده است؛ تا جایی که حتی طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته اخبار زیادی در رابطه با احتمال جدایی او از بارسا به گوش رسیده است.

با وجود اتمام نقل و انتقالات تابستانی اما اوکی دیاریو ادعای عجیبی را مطرح کرده است.‌ این منبع مدعی شده که آنتوان گریزمان اصلاً حمایت هم تیمی های خود در بارسلونا را احساس نمی‌کند و حتی برخی از آنها خواهان جدایی این بازیکن هستند. در واقع تلاش های مهاجم فرانسوی زیر نظر سرمربی هلندی یعنی رونالدو کومان نیز بی نتیجه بوده و حالا احتمال انتقال این بازیکن به پاری سن ژرمن در پنجره‌های نقل و انتقالاتی آینده به اوج خود رسیده است.

تگ ها


آنتون گریزمان بارسلونا