همه چیز درباره رستوران لوئیس سوارز

لوئيس سوارس، ستاره اروگوئهاي بارسلونا هم همانند بسياري از فوتباليستهاي ديگر تصميم گرفته با سرمايه خودش يك رستوران افتتاح كند ......

 لوئيس سوارس، ستاره اروگوئه‌اي بارسلونا هم همانند بسياري از فوتباليست‌هاي ديگر تصميم گرفته با سرمايه خودش يك رستوران افتتاح كند.
به همين مناسبت و در حوالي تعطيلات كريسمس خبرنگار نشريه «سان» به بارسلونا سفر كرده و سري به رستوران «چاليتو» (Chalito) كه در خيابان «رامبلا» در قلب اين شهر واقع شده، زده است.
در ابتداي ورود به اين رستوران متوجه حال و هواي آمريكاي لاتين خواهيد شد و غذاهاي اين رستوران به سبك لاتين پخت مي‌شود. در واقع پس از مراجعه به اين رستوران بايد انتظار داشته باشيد شما را «ال‌گوردو» (به معناي چاق) صدا بزنند! در حقيقت بشقاب‌هاي غذاي اين رستوران آن‌قدر بزرگ است كه بيش از اينكه مناسب پپ گوارديولا يا لوئيس انريكه باشد به درد بيگ سم (سم الردايس) بخورد!
پيتزاهاي رستوران لوئيس سوارس به خوش‌طعمي پيتزاهاي ايتاليايي و فراتر از انتظار در يك رستوران با اصالت آمريكاي جنوبي است. يكي ديگر از غذاهاي مخصوص رستوران چاليتو «بيف دِچوريتسو» است كه مي‌توان گفت به نوعي به پيتزا نزديك است فقط به جاي خمير پيتزا از مرغ در آن استفاده شده.
يكي ديگر از مواردي كه چاليتو را برجسته مي‌كند دسرهاي خانگي و خوشمزه آن است. بهترين اتفاق در اين رستوران هم اين است كه حتماً نبايد يك فوتباليست مطرح و پولدار باشيد كه از عهده غذا خوردن در چاليتو بربياييد و لوئيس سوارس رستوراني براي همه مردم افتتاح كرده است كه غذاهاي آن قيمت‌هاي خوبي دارد.

تگ ها


اخبار روز لوییز سوارز بارسلونا فوتبال