همه چیز درباره لیست مازاد پرسپولیس

لیست مازاد کالدرون طبق اعلام باشگاه پرسپولیس در پایان اردوی ترکیه اعلام خواهد شد. سوال اینجاست کدام بازیکنان در این لیست قرار می‌گیرند....

کالدرون در اردوی ترکیه در حال ارزیابی بازیکنان پرسپولیس می باشد تا بتواند تیمی قدرتمند را برای فصل آینده روانه مسابقات کند.
به گزارش مدال، این روزها پرسپولیسی ها در اردوی ترکیه به سر می برند. اردویی که قرار است کالدرون بعد از آن لیست مازاد پرسپولیس را اعلام کند.
در حال حاضر با خرید کنعانی زادگان، پرسپولیس یک بازیکن مازاد دارد که باید از لیست خارج شود اما گفته می شود کالدرون قصد دارد بیش از یک بازیکن را در لیست مازاد قرار دهد تا جا برای خرید یکی دو بازیکن جدید و با کیفیت باز شود.
حالا سوال اینجاست که چه کسانی در لیست مازاد کالدرون قرار می گیرند چند احتمال وجود دارد :
شایان مصلح:
با توجه با اینکه این بازیکن مدت ها مصدوم بوده و در حال حاضر دو رقیب سرسخت (محمد نادری و محمد انصاری) در پست او وجود دارد به احتمال زیاد شانس حضور در پرسپولیس را نداشته باشد.
مهدی شریفی:
به نظر می رسد شریفی بعنوان یک مهاجم شش دانگ نتوانسته نظر کالدرون را جلب کند. مربی آرژانتینی پرسپولیس اعلام کرده به دنبال خرید یک مهاجم ترجیحا خارجی است بنابرین خارج شدن شریفی از جمع سرخپوشان محتمل تر از سایر بازیکنان است
حسین ماهینی:
کاپیتان دوم پرسپولیس همانند مصلح مدت زیادی است که دچار مصدومیت شده و هنوز به آمادگی کامل نرسیده و این احتمال وجود دارد کالدرون نمی خواهد ریسک کند و او را در فهرست خروج قرار دهد.
در نهایت بازیکنان دیگری مانند آدام همتی و محسن ربیع خواه  نیز قابلیت اضافه شدن به لیست مازاد پرسپولیس را دارند ولی باید منتظر ماند و دید کدام بازیکنان در لیست مازاد کالدرون قرار خواهند گرفت.

بیشتر بخوانید:

تمام گزینه‌های خرید پرسپولیس؛ از مهاجمان خارجی تا جوانان ایرانی

لیست مازاد کالدرون اعلام شد؛ بازیکنان محبوب برانکو رفتنی شدند!

 

 

تگ ها


لیست مازاد پرسپولیس گابریل کالدرون شایان مصلح آدام همتی محسن ربیع خواه لیگ برتر خلیج فارس فوتبال