همه گزینه‌های خط حمله پرسپولیس؛ 4 خارجی و همچنان طارمی

باشگاه پرسپولیس این روزها در تلاش است تا با جذب یک مهاجم جدید پرونده نقل و انتقالات تابستانی خود را ببندد....

پرسپولیس به دنبال جذب یک مهاجم جدید است.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس که طی روزهای اخیر بازیکنانی چون امیری، کنعانی‌زادگان، احمدزاده و چند بازیکن جوان را به لیست بازیکنان خود اضافه کرده این روزها در تلاش است تا با جذب یک مهاجم جدید پرونده نقل و انتقالات تابستانی خود را ببندد. نام‌های مختلفی در این باره مطرح شده که در این میان پرسپولیسی‌ها با چند گزینه مذاکراتی جدی داشته‌اند. در ادامه گزینه‌های پرسپولیس برای تقویت خط حمله را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

_نیکولاس رنیلا، 24ساله؛ 

در 69 بازی دوران بازی حرفه‌ای خود 22 گل به ثمر رسانده (آمار تقریبی هر سه بازی یک گل) 

_فرانکو دی سانتو، 30ساله
سابقه بازی در چلسی، وردربرمن، ویگان، بلکبرن، شالکه و رایووایکانو را دارد و در تیم ملی آرژانتین 3 بازی ملی انجام داده و اکنون بدون تیم است، او در  353 بازی حرفه‌ای خود 60 گل به ثمر رسانده.

_نرمین هاسکیچ؛ آقای گل صربستان
تنها گزینه‌ای که مسوولان باشگاه مذاکره با او را تایید کرده‌اند. آقای گل لیگ صربستان با 24 گل و درخواست 300هزار  یورویی به گفته رسانه‌های ایرانی و بوسنیایی. برخی مسوولان باشگاه می‌گویند جذب او منتفی شده و برخی رسانه‌های صربستانی و ایرانی از توافق قطعی با او خبر داده‌اند. 

_گزینه آفریقایی نامشخص
یک گزینه آفریقایی هم مدنظر است که نام وی هنوز فاش نشده و گفته می‌شود مذاکرات با او ادامه دارد. باشگاه پرسپولیس مذاکره با دی‌سانتو و رنیلا را تایید نکرده اما  تکذیب هم نکرده است.

_مهدی طارمی گزینه دلخواه باشگاه و کالدورن است؛ 
او رسما به باشگاه گفته به پرسپولیس نمی‌آید و می‌خواهد به تیمی اروپایی برود. فاضلی ایجنت طارمی هم تاکید کرده اگر مهدی هنوز قرارداد نبسته به خاطر این است که منتظر نهایی شدن پیشنهاد یک تیم اروپایی بهتر است وگرنه او دو پیشنهاد قطعی دارد و چند پیشنهاد قطری و اروپایی را هم همان اول رد کرده و هفته بعد برای عقد قرارداد به اروپا می‌آید. با این وجود باشگاه پرسپولیس در تلاش است تا شاید طارمی تصمیمی جدید بگیرد و به پرسپولیس برگردد. طارمی گزینه اول باشگاه و کالدرون است و هنوز تکاپو برای جذب او ادامه دارد اما منجر به مذاکره مجدد و جدی در روزهای گذشته نشده است و بازگشت رضاییان هم کاملا کذب است.

_تا آخر هفته ؛ 
بازار شایعات داغ است. گمانه‌زنی‌ها ادامه دارد. رسانه‌ها هر یک گزینه‌هایی را گزینه خط حمله پرسپولیس می‌دانند، برخی هواداران پرسپولیس هم با جستجو در ترانسفرمارکت گزینه‌هایی را انتخاب و معرفی می‌کنند. هر چه هست احتمالا  تا آخر این هفته مهاجم پرسپولیس جذب می‌شود. مهاجمی با کیفیت، رزومه‌دار و گران‌قیمت چون برخی مهاجمان تیم‌های مدعی قهرمانی یا ناكارآمد؟

اخبار مرتبط:
گزینه پرسپولیس؛ ارزان‌تر و بهتر از بودیمیر
گزینه‌های خارجی خط حمله پرسپولیس مشخص شدند

تگ ها


پرسپولیس نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس اخبار پرسپولیس اخبار نقل و انتقالات مهاجم جدید پرسپولیس حسین قدوسی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال