همه گزینه های دفاع چپ قرمزها

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت-باشگاه پرسپولیس فعالیت در زمینه نقل وانتقالات را آن قدر زود شروع کرد که تقریبا همه رسانه ها و مخاطبان فوتبال تا امروز از لیست خرید این تیم باخبر شده اند ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت- باشگاه پرسپولیس فعالیت در زمینه نقل وانتقالات را آن قدر زود شروع کرد که تقریبا همه رسانه ها و مخاطبان فوتبال تا امروز از لیست خرید این تیم باخبر شده اند. چند هفته قبل از پایان فصل و همزمان با تمدید قرارداد بازیکنان، مذاکره با گزینه های جدید هم آغاز شد و کار به شکلی پیش رفت که حتی معاون اقتصادی باشگاه یکی دوهفته قبل اعلام کرد توافق با تمام گزینه های فصل آینده انجام شده و پرسپولیس از این به بعد خرید جدیدی نخواهد داشت. اما به نظر می رسد برانکو هنوز با خودش به قطعیت نرسیده است؛ ضمن اینکه خرید بازیکن در برخی از پست ها از جمله پست دفاع چپ به مشکلاتی برخورده و حالا سرمربی پرسپولیس در گوشه های ذهنش به اسامی جدیدی برای خرید رسیده است. او برای پست دفاع چپ روی بازیکن بزرگی دست گذاشته که اگر موفق به خرید او شود، پرسپولیسی ها بمب بزرگ نقل وانتقالات را به خودشان اختصاص خواهند داد. درست مثل نیم فصل که با خرید سروش رفیعی بهترین خرید را داشتند.
  
برانکو ایوانکوویچ با وجود اینکه لیست ابتدایی خود را چند هفته قبل در اختیار طاهری قرار داده است اما هنوز وسواس او بر روی اسامی ادامه دارد و باز هم بازیکنان مد نظر خود را تغییر می دهد. برانکو در لیست ابتدایی خود برای پست دفاع چپ خواهان به خدمت گرفتن سعید آقایی بود. ولی بعد از آنکه متوجه شد با توجه به بدهی این بازیکن شاید نتواند او را جذب کند، نفرات دیگری مانند شایان مصلح و شیرزادی مدافع چپ استقلال خوزستان را در لیست خریدش قرار داد. با این حال برانکو نیم نگاهی هم به یک گزینه اسمی تر و سرشناس تر دارد و بی میل نیست که یکی از ستاره های ملی پوش لیگ برتر را به ترکیب تیمش اضافه کند.
  
احسان حاج صفی، مدافع چپ و کاپیتان سپاهان بازیکنی است که برانکو بدش نمی آید در صورت امکان او را برای فصل آینده به خدمت بگیرد. با توجه به اینکه قرارداد حاج صفی در پایان همین فصل با سپاهان تمام شده و او قراردادی با اصفهانی ها ندارد، برانکو از مدیران باشگاه پرسپولیس خواسته تا با این بازیکن مذاکره کنند. هرچند باید دید پرسپولیسی ها در نهایت می توانند این بازیکن را به انتقال راضی کنند یا نه. حاج صفی از بازیکنان بومی و ساخته وپرداخته باشگاه سپاهان است و بعید به نظر می رسد در داخل ایران تیم دیگری به جز سپاهان را برای بازی کردن انتخاب کند. او بعد از خداحافظی محرم نویدکیا به نماد جدید باشگاه سپاهان و مهم ترین بازیکن این تیم بدل شده است. حاج صفی در ابتدای فصل نیز وقتی از آلمان به ایران بازگشت، به شدت مورد توجه منصوریان و باشگاه استقلال بود و مذاکراتی هم با این تیم داشت اما در نهایت باشگاه خودش را انتخاب کرد و یک بار دیگر به اصفهان رفت.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال