هموطن برانکو، بدل زلاتان از آب درآمد (عکس)

دوماگوی ویدا مدافع کروات بشیکتاش با گلی زلاتانی، مورد توجه رسانه های دنیا قرار گرفت....

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال بشیکتاش در هفته سیزدهم رقابت های سوپر لیگ ترکیه در زمین خود و استادیوم وودافون پارک، به مصاف تیم قعر جدولی ارزروم اسپور رفت و با نتیجه  ۴ بر صفر این تیم را در هم کوبید.

در این مسابقه، بشیکتاش ۶۰ دقیقه برای رسیدن به گل اول صبوری به خرج داد و پس از آن و در ۱۱ دقیقه موفق شد سه بار دیگر دروازه حریف را باز کرده و در نهایت با چهار گل مهمان خود را مغلوب کرد.
در دقیقه ۶۹ این بازی، سانتر رشید غزال هافبک الجزایری بشیکتاش از سمت راست به روی دروازه حریف، به دوماگوی ویدا رسید و این مدافع پیش تاخته با ضربه ای زیبا و تماشایی دروازه ارزروم اسپور را باز کرد. گلی که رسانه های ترکیه ای از آن به گل زلاتانی یاد کردند.

او پس از سانتری که غزال انجام داد، به هوا پرید و با پای راست، توپ را از کنار پای چپش عبور داد و به سقف دروازه حریف چسباند. گل فوق العاده زیبایی که می تواند از هم اکنون کاندیدای گل فصل فوتبال ترکیه شود.

دوماگوی ویدا کاپیتان تیم ملی کرواسی همان بازیکنی است که در جریان بازی دوستانه در برابر ترکیه فهمید که تست کرونایش مثبت شده است. بیش از یک ماه پیش و در دیدار دوستانه کرواسی و ترکیه بود که دوماگوی ویدا که یک نیمه در ترکیب تیم ملی کشورش به میدان رفته بود، در رختکن تیم و با اعلام مسئولین تیم ملی کرواسی، متوجه شد که تست کرونایش مثبت شده و در بین دو نیمه تعویض و راهی قرنطینه شد.


بشیکتاش نیز با پیروزی در این دیدار، ۲۲ امتیازی شد و با یک بازی کمتر نسبت به آلانیا اسپور صدرنشین و ۲۶ امتیازی، در رده چهارم جدول قرار گرفت.

تگ ها


ترکیه بشیکتاش