مقصودی: مجبور به تمرین انفرادی هستیم

مدعی وزن ۶۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد گفت: فعلا به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیت های این بیماری، مجبوریم بصورت انفرادی تمرین کنیم....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، امیر حسین مقصودی با تشریح آخرین وضعیت تمرینی اش با توجه به تعطیلی اردوهای تیم ملی کشتی آزاد به خبرنگار مهر گفت: تمام سعی و تلاش ما این است که طبق دستورالعمل های بهداشتی عمل کنیم و حتی در هنگام تمرینات هم به خوبی مراقب این مسایل باشیم. من هم مثل تمامی کشتی گیران ملی پوش مشغول تمرینات انفرادی هستم که البته برخی اوقات به کمک یکی از دوستانم به عنوان حریف تمرینی به ادامه برنامه های آماده سازی می پردازم.

وی در پاسخ به این موضوع که تعطیلی اردوها و مسابقات باعث از دست رفتن فرصت او برای حضور در تیم ملی خواهد شد یا خیر؛ گفت: با توجه به شرایط سنی در سالجاری می توانم هم در رده جوانان، هم زیر ۲۳ سال و هم تیم ملی بزرگسالان، کشتی بگیرم. هر چند که اولویت من حضور در المپیک و حضور در تیم ملی بزرگسالان است.

مدعی وزن ۶۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد ادامه داد: تجربه نسبتا خوبی در این وزن دارم و نزدیک به سه سال است که در وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی می گیرم. به هر حال هر کشتی‌گیری که تمرینات خوبی داشته باشد می تواند در وزن خود موفق طاهر شود و دوبنده تیم ملی را از آن خود کند. من هم طبق همین روال پیش می‌روم و امیدوارم به هدفم برسم. به هر حال مدعیان تیم ملی همه با هم رقابت دارند، اما این رقابت فقط به درون میدان مسابقه خلاصه می‌شود و خارج از میدان، همه با هم دوست و هم‌تیمی هستیم.

مقصودی در پایان به رقابتهای لیگ برتر کشتی اشاره کرد و افزود: مدتی است با یکی از تیم‌های لیگ قرارداد بسته ام، اما واقعا هیچ چیز مشخص نیست که این رقابتها چه موقع آغاز خواهد شد. به هر حال امیدوارم این اتفاق هر چه سریعتر رخ دهد، چون کشتی‌گیران هیچ منبع درآمد دیگری به جز حضور در لیگ ندارند.

بیشتر بخوانید:
لیگ بسکتبال NBA؛ آخرین تست کرونای بازیکنان منفی بود
داوری: بازنشسته نیستم و می‌توانم کاندیدا شوم 

تگ ها


امیرحسین مقصودی کشتی آزاد ویروس کرونا لیگ کشتی منهای فوتبال کشتی