همکاری باشگاه سپاهان با اشتوتگارت آلمان

پس از دیدار نمایندگان اشتوتگارت با مسعود تابش مدیرعامل و محمدعلی بصیریان مدیرآکادمی سپاهان، همکاری این دو باشگاه عملیاتی خواهد شد...

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی باشگاه سپاهان، علی آذری از چهره‌های نام آشنای ایرانی که در عرصه  فوتبال آلمان فعالیت می‌کند، به عنوان نماینده  باشگاه اشتوتگارت آلمان در باشگاه سپاهان حاضر شد و با مسعود تابش مدیرعامل و محمدعلی بصیریان مدیرآکادمی فوتبال باشگاه سپاهان دیدار و گفت و گو کرد.
علی آذری پس از بازدید از آکادمی فوتبال سپاهان در مورد هدفش از حضور در این باشگاه گفت: سال گذشته که به همراه برخی از روسا و مدیران باشگاه اشتوتگارت به ایران آمدیم، بازدیدی از باشگاه سپاهان داشتیم و با ساختار آکادمی فوتبال و بخش استعدادیابی آن آشنا شدیم و قرار شد همکاری دوجانبه‌ای را باهم داشته باشیم. برهمین اساس توسط کارشناسان ودست‌اندرکاران در باشگاه اشتوتگارت بررسی‌های لازم انجام شد و امروز هم مذاکراتی را با مهندس تابش وهمکاران ایشان در بخش آکادمی فوتبال داشتم تا بتوانیم هرچه زودتر اقدامات اجرایی را انجام دهیم.
پیش از این مدیران دو باشگاه سپاهان ایران و اشتوتگارت آلمان درخصوص همکاری در زمینه آکادمیک ورزشی وهمچنین ارتقا سطح دانش فنی تیم‌های پایه فوتبال به تفاهم رسیده بودند.

بیشتر بخوانید:

واکنش سرمربی سپاهان در خصوص حواشی اخیر: حرف مفسدان را باور می‌کنند!

تگ ها


سپاهان اشتوتگارت مسعود تابش امیر قلعه نویی بوندس لیگا لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران اشتوتگارت سپاهان بوندسلیگا 2 لیگ برتر خلیج فارس فوتبال