همکاری مجدد دو اسطوره باشگاه منچستریونایتد با مورینیو

پس از سال‌ها دوری سرانجام دو اسطوره باشگاه منچستریونایتد یعنی روی کین و گری نویل با یکدیگر همکار شدند و از این پس در کنار مورینیو و چند ستاره دیگر در شبکه اسکای اسپورت به فعالیت خواهند پرداخت....

پس از سال‌ها دوری سرانجام دو اسطوره باشگاه منچستریونایتد یعنی روی کین و گری نویل با یکدیگر همکار شدند و از این پس در کنار مورینیو و چند ستاره دیگر در شبکه اسکای اسپورت به فعالیت خواهند پرداخت.

به گزارش مدال؛ «روی کین» ستاره سابق منچستریونایتد به دلیل زبان رک و بی‌پرده‌ای که دارد برای برنامه‌های تلویزیونی گزینه محبوبی به حساب می‌آید و حالا قرار است چهره‌ای اصلی در شبکه «اسکای اسپورت» باشد. او به «ژوزه مورینیو»، «گری نویل»، «گریم سونس»، «جیمی کرگر» و «جیمی ردنپ» ملحق خواهد شد.

اسطوره شیاطین سرخ در هفته جدید لیگ برتر برای تحلیل دیدار‌های منچستریونایتد - وستهم و چلسی - لیورپول در استودیو این شبکه حضور خواهد یافت.

هافبک اسبق تیم ملی ایرلند در آستانه این همکاری گفت: «در گذشته چند باری با اسکای اسپورت همکاری داشتم و همیشه از آن لذت برده‌ام. من مربیگری نمی‌کنم اما می‌خواهم به فوتبال نزدیک باشم و این تجربه جدید اتفاق خوشایندی است. من هرگز از بیان اعتقاداتم خجالت نکشیده‌ام و همین روند را ادامه خواهم داد. اسکای همیشه به میزگرد‌ها و بحث‌هایش شهرت داشته و مشتاقم چند بحث جدید خودم شروع کنم.»

بیشتر بخوانید:

مخالفت دو ستاره رئال با بازگشت مورینیو

تگ ها


ژوزه مورینیو روی کین گری نویل منچستریونایتد شیاطین سرخ مورینیو در اسکای اسپورتس اسکای اسپورتس فوتبال جهان لیگ برتر انگلیس فوتبال