همگام با اتحادیه جهانی کشتی پیش بروید

جلسه کمیسیون داوران کشتی کشور، صبح امروز (شنبه) با حضور رئیس فدراسیون کشتی برگزار شد....

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این جلسه که در محل سالن کنفرانس خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شد، نمایندگان جامعه داوری کشور، موضوعات و موارد مربوط به داوری را بررسی کردند.

رئیس فدراسیون کشتی در مورد بحث انتخاب مدرسان داوری کشتی کشور تصریح کرد: همگام با اتحادیه جهانی پیش بروید، نه جلوتر و نه عقب تر و هر میزان که اتحادیه جهانی نیاز به مدرس دارد، داوری ما نیز به نسبت آن باید مدرس داشته باشد.

وی در مورد درآمد داوران از طریق تبلیغات گفت: طبق قانون هر درآمدی در زیرمجموعه فدراسیون کشتی، متعلق به فدراسیون کشتی است اما در این مورد، کار را به کمیسیون داوران و سرپرست آن مصلایی پور سپردم تا مبالغ بدست آمده از این راه را برای کمیسیون و همچنین داوری کشور هزینه کند.

دبیر با بیان اینکه به داوری کشور اعتقاد راسخ دارم اظهار داشت: برای اینکه تیمی قدرتمند در رقابت‌های جهانی و المپیک داشته باشیم باید داورانی قوی و با نفوذ از کشورمان در اتحادیه جهانی حضور داشته باشند و من به عینه این موضوع را در مسابقات مختلف دیده‌ام که داوری چقدر تأثیرگذار بوده و از شما می‌خواهم روز به روز در جهت رشد و ارتقا داوری کشور در جهان گام بردارید.

در این جلسه نفرات حاضر از جایگاه داوری کشور دفاع کردند و گفتند که جامعه داوری یک قشر زحمتکش و بی ادعا در کشتی است. اعضا همچنین بر افزایش کیفیت شاخص‌های ارزیابی برای تعیین مدرسان داوری و همچنین درجه‌های مختلف کشتی تأکید کردند. این جلسه بعداز ظهر امروز نیز ادامه خواهد یافت.

بیشتر بخوانید:

حضور کشتی‌گیران مطرح آمریکا در مسابقات ۲۰۰ هزار دلار ی

خیمه سنگین ویروس کرونا بر اهالی کشتی

 

 

تگ ها


فدراسیون کشتی علیرضا دبیر کمیته داوران کشتی