همیشه می‌خواستم مهاجم باشم

گرت بیل در مصاحبه با مجله اسپورت درباره مسائل مختلفی حرف زد؛ از روزهای بازی در دسته دوم انگلیس با ساوتهمپتون، رشدی که در تاتنهام داشت و اینکه رئال ثبات بیشتری می خواهد و البته بازی برای تیم محبوب کشورش، ولز ......

گرت بیل در مصاحبه با مجله اسپورت درباره مسائل مختلفی حرف زد؛ از روزهای بازی در دسته دوم انگلیس با ساوتهمپتون، رشدی که در تاتنهام داشت و اینکه رئال ثبات بیشتری می خواهد و البته بازی برای تیم محبوب کشورش، ولز.

به گزارش مدال به نقل از ایران ورزشی،بیل در این باره گفت: «دسته دوم انگلیس (چمپیونشیپ) خیلی سخت و فیزیکی است و خوب توانستم خودم را بسازم، آن دوران برای پیشرفتم اهمیت زیادی داشت.»

او ادامه داد: «همیشه می خواستم مهاجم باشم و هیچ وقت دوست نداشتم دفاع بازی کنم، نخستین بازی ام برای تاتنهام را در نقش هافبک چپ زیر نظر مارتین یول در اولدترافورد انجام دادم، او می دانست در دفاع خیلی خوب نیستم، هری ردنپ هم چنین نگرشی داشت چون وقتی دفاع چپ بودم پشت سرم خیلی فضا به حریف می دادم و وظایف دفاعی ام را درست انجام نمی دادم، وقتی جلو رفتم دیگر به عقب برنگشتم!»
بیل درباره نخستین بازی اش برای ولز و یورو 2016 گفت: «روی نیمکت بودم مقابل تیم باسک، امیدوارم بودم بازی کنم اما نشد.

خیلی ناراحت بودم اما در بازی با ترینیداد و توباگو دوباره دعوت شدم و به آرزوی همیشگی ام رسیدم. تجربه فوق العاده ای بود بخصوص که بازی را بردیم. یورو 2016 دیوانه کننده بود، همه کشور پشت ما بودند و ما باید با وجود انتظارات بسیار زیاد آنها را راضی می کردیم، حالا می توانیم به عنوان کشوری فوتبالی رشد کنیم.»

او به این فصل رئال مادرید اشاره کرد: «باید ثبات بیشتری داشته باشیم، پایان فصل قبل خیلی خوب بود اما باید در آغاز و میانه فصل هم خوب باشیم چون باثبات ترین تیم لیگ را می برد. فصل قبل با یک امتیاز قهرمانی را از دست دادیم اما امیدوارم این فصل جام مال ما باشد.»

فینال این فصل لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه میلنیوم کاردیف برگزار می شود و بیل که دو قهرمانی اروپا را با رئال به دست آورده، گفت: «انگیزه مضاعف بله اما من به اندازه کافی برای قهرمانی انگیزه دارم. ما می توانیم نخستین تیمی باشیم که از قهرمانی مان در لیگ قهرمانان دفاع می کنیم. البته اگر در شهر خودم موفق شوم این افتخار را به دست آورم، فوق العاده است».

تگ ها


لالیگا فوتبال