همیلتون از مسابقات ابوظبی سرخورده است

توتو ولف، سرمربی تیم فرمول یک مرسدس، مدعی شده که ضربه گرند پریکس ابوظبی برای لوییس همیلتون جبران ناپذیر است....

به گزارش "ورزش سه"، همیلتون در مسابقات گرند پریکس ابوظبی در حالی که شرایط خوبی داشت در نهایت موفق به قهرمانی نشد و این عنوان را به مکس ورستاپن واگذار کرد.
توتو ولف درباهر شرایط این ورزشکار گفت:« او راننده مسابقات است و قلبش می‌گوید که باید ادامه دهد چون هنوز در دوران اوج است. اما ما باید بر رنجی که به او وارد شده غلبه کنیم. من هر روز با او در تماس هستم. اما صحبت زیادی در حال حاضر وجود ندارد. هر کدام از ما در حال حاضر سعی می‌کنیم با احساساتی که داریم کنار بیاییم.»


این مربی اضافه کرد:« من فقط تمام تلاشم را به کار می‌گیرم تا بتوانم به او کمک کنم که بر احساسی که دارد غلبه کند و بتواند با قدرت بیشتر و عشق به این ورزش و اعتماد به تصمیماتی که سال آینده گرفته خواهد شد برگردد. ما امیدواریم چنین اتفاقی رخ دهد.»


او درباره اتفاقاتی که در جریان گرند پریکس ابوظبی رخ داد گفت:« زمان زیادی می‌برد تا بتوانیم اتفاقی که روز یکشنبه رخ داد را هضم کنیم. من فکر نمی‌کنم ما هرگز بتوانیم با چنین شرایطی کنار بیاییم. این غیرممکن است و مطمئنا به عنوان راننده نمی‌توان این کار را کرد.»


همیلتون و ولف مراسم رسمی اهدای جوایز قهرمانی جهان از سوی اتحادیه بین المللی فرمول یک را که پنج شنبه در پاریس برگزار شد تحریم کردند.

تگ ها


لوئیس همیلتون اتومبیل رانی