همیلتون: فرمول یک بدون تماشاگر بهتر از هیچ است

قهرمان شش دوره فرمول یک به برگزاری فرمول یک ۲۰۲۰ بدون حضور تماشاگران واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از تسنیم، لوئیس همیلتون، راننده انگلیسی تیم مرسدس آلمان گفت: برگزاری فرمول یک بدون حضور تماشاگران با توجه به شیوع ویروس کرونا بهتر از هیچ است. البته نمی‌دانم تماشای تلویزیونی این رقابت‌ها با سکوهای خالی از تماشاگر جذابیتی دارد. پیام‌های زیادی از هواداران فرمول یک در سراسر جهان می‌آید که دلتنگ تماشای این رقابت‌ها هستند و علاقه زیادی دارند. این نشان می‌دهد که ورزش ما نقش مهمی در زندگی آنها دارد.

وی افزود: فرمول یک بدون تماشاگر برای ما بدتر از روزهای آزمایشی رقابت‌هاست. مسیرهایی مثل سیلوراستون و مونزا بدون حضور تماشاگران بسیار خالی‌تر از همیشه به نظر خواهند آمد. به هر حال فرمول یک منتظر ماست و این مساله باعث عشق بیشتر به رقابت می‌شود.

لوئیس همیلتون درباره رابطه‌اش با شبیه‌ساز مسابقه‌ای فرمول یک خاطرنشان کرد: کمی بازی می‌کنم، اما علاقه‌ای به شبیه‌ساز مسابقه‌ای فرمول یک ۲۰۱۹  ندارم. البته رانندگان دیگر بازی می‌کنند. اگر طرفدار شبیه‌ساز مسابقه‌ای نیستم بدین‌ معنا نیست که آن را بازی نمی‌کنم. اغلب در این شرایط با افراد صحبت می‌کنم. با افراد زیادی که مدت زمان طولانی صحبت نکردم، تماس می‌گیرم. در این روزها باید به دنبال راه‌های دیگر تعامل باشید.

بیشتر بخوانید:

احتمال برگزاری لیگ والیبال با ۸ تیم!

آخرین جزییات مذاکره با ولاسکو از زبان داورزنی

 

 

تگ ها


ویروس کرونا لوئیس همیلتون اتومبیل رانی