هم‌گروهی با بارسا؟مشتاقانه منتظر تقابل با آنها هستیم

جاشوا کیمیش، ستاره آلمانی بایرن مونیخ، قرعه این تیم در لیگ قهرمانان اروپا را دشوار می داند....

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد؛ جایی که در یکی اعضا جذاب ترین اتفاقات شاهد همگروه شدن بایرن مونیخ و بارسلونا بودیم؛ دو غول فوتبال اروپا که همواره رقابت جذابی بین آنها وجود داشته و قطعاً در فصل پیش روی چمپیونزلیگ نیز شاهد یک تقابل هیجان انگیز بین این دو تیم خواهد بود.

جاشوا کیمیش، ستاره آلمانی بایرن مونیخ، که به تازگی قرارداد خود را با این تیم تمدید کرده در واکنش به قرعه باواریایی ها در لیگ قهرمانان اروپا گفت:" این قطعاً یک گروه بسیار بلندپروازانه است. بارسلونا به همراه بسیاری از بازیکنان فوق‌العاده یک چالش بزرگ برای ما محسوب می‌شود. ما مشتاقانه منتظر آن هستیم و دو بازی عالی مقابل این تیم خواهیم داشت."

کیمیش درباره دیگر هم گروهی های بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا گفت: "بنفیکا نیز تیم خوبی است و بسیار انعطاف پذیر هستند بنابراین بازی در برابر آنها نیز بسیار دشوار خواهد بود. دیناموکیف قهرمان اوکراین است که مانع دشوار دیگری محسوب می‌شود و ما باید با حفظ تمرکز از آن عبور کنیم. به طور کلی هدف ما باید این باشد که به عنوان صدرنشین مرحله گروهی را به پایان برسانیم."

تگ ها


جاشوا کیمیچ بایرن مونیخ بارسلونا