هندانوویچ: لوکاکو می توانست تکلیف بازی را روشن کند

سمیر هندانوویچ ، دروازه بان و کاپیتان اینتر تیمش را مقابل سویا بدشانس توصیف کرد....

به گزارش "ورزش سه"، اینتر در شبی که موقعیت های خوبی را برابر دروازه سویا از دست داد، در نهایت با نتیجه ۲-۳ مغلوب این تیم شد تا شانس موفقیت در اروپا بعد از سالها را از دست بدهد. سمیر هندانوویچ  از رقم خوردن این نتیجه ابراز ناامیدی کرده و مدعی شد اینتر در صجنه گل به خودی روملو لوکاکو بدشانس بوده است.


سمیر هندانوویچ گفت: "به شدت ناامید هستیم، اما ما باید پیش برویم. همانطور که دیروز گفتم  این  نقطه شروع است و ما امیدواریم بارها قادر به حضور در چنین دیدارهایی بزرگ و مهمی باشیم. اشاره کردن به موارد ارتکاب به اشتباهات فراوان آسان است، اما روملو لوکاکو فرصت مهمی داشت که می توانست سرنوشت بازی را رقم بزند. ما دو تیم بسیار باز و هجومی بازی کردیم.  

باید در نیمه دوم توپ را بهتر نگه می داشتیم، زیرا فکر می کنم سویا خسته تر بود و ما انرژی بیشتری داشتیم. در صجنه گل سوم بدشانس بودیم، زیرا توپ داشت بیرون می رفت و به پای لوکاکو برخورد کرد. در این صحنه بدشانس بودیم و در نهایت همین گل تکلیف بازی را روشن کرد. ما می توانیم برای آینده بر اساس همین تیم پایه های محکمی را بنا کنیم. سویا یک بار دیگر نشان داد به دشواری مغلوب می شود و ما می توانیم از این تجربه بیاموزیم. 
 

تگ ها


سمیر هاندانوویچ اینتر میلان