هندانوویچ: می‌توانستیم رئال مادرید را مغلوب کنیم

سمیر هندانوویچ، کاپیتان و دروازه بان اینتر در مقام پاسخگویی به انتقادات از خود برآمده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سمیر هندانوویچ در شروع این فصل نیز مانند فصل گذشته مورد انتقادات شدیدی قرار گرفته و بسیاری او را گزینه مناسبی برای قرار گرفتن در ترکییب ثابت اینتر نمی دانند. در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل رئال مادرید، سمیر هندانوویچ مدعی شد افرادی که از او انتقاد می کنند تا به حال سابقه دروازه بانی نداشته اند و حرف های آنها مهم نیست.

سمیر هندانوویچ گفت: "شرایط در اینتر همیشه اینطور است و آنها برای انتقاد کردن منتظر رخ دادن اتفاقات هم نمی مانند، اما ما به هیچ وجه به این مسائل اهمیتی نمی دهیم: در رابطه با دیدار مقابل جنوا و با توجه به نحوه بازی اینتر، من سعی می کنم نیمه پر لیوان را می بینم. انتقادات از من؟ من همیشه می گویم مهم این است که چه کسی در مورد شما حرف می زند این افراد هیچ وقت درون دروازه قرار نگرفته اند و حرف های آنها برای من مهم نیست.

اینها مواردی سطحی هستند و منتقدان نمی دانند دروازه بان بودن به چه معناست. انتقادات در مورد همه وجود دارد، اما ما هنوز در این فصل در ابتدای راه هستیم و در حال حاضر نیز فقط به  مسابقه فردا شب برابر رئال مادرید فکر می کنیم.

دو سال کار کردن زیر نظر آنتونیو کونته؟ به اندازه کافی در این مورد گفته شده و حرف بیشتری نمانده است. سال گذشته در مادرید عملکردی فوق العاده ای داشته و می توانستیم برنده شویم، اما در نهایت مغلوب شدیم. ما می دانیم برابر چه تیمی قرار می گیریم، اما ما اینتر هستیم و تیمی قدرتمند محسوب می شویم. باید برای حریف احترام قائل شویم، اما می خواهیم از شانس های خود نیز استفاده کنیم. نسبت به گذشته باتجربه تر شده ایم و می خواهیم از گروه خود صعود کنیم.

تگ ها


اینتر میلان سمیر هاندانوویچ فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال