هندبال، راگبی و سوارکاری کم‌تماشاگرین رشته‌ها

بازرسیهای گسترده امنیتی توسط پلیس برزیل در تمامی ورزشگاههای محل برگزاری المپیک ریو باعث شده تا مردم این کشور تمایلی برای تماشای این رقابتها نداشته باشند ......

بازرسی‌های گسترده امنیتی توسط پلیس برزیل در تمامی ورزشگاه‌های محل برگزاری المپیک ریو باعث شده تا مردم این کشور تمایلی برای تماشای این رقابت‌ها نداشته باشند.

سایت نمای ورزشی اروپا با ارائه گزارشی درباره صندلی های خالی ورزشگاه های محل برگزاری المپیک ریو از بی‌میلی مردم این کشور جهت تماشای این رقابت‌ها به خاطر بازرسی‌های شدید امنیتی خبر داد.

هندبال، راگبی و سوارکاری تاکنون کم‌تماشاگرترین رقابت‌های المپیک را به خود اختصاص داده‌اند. حتی هنگام برگزاری بازی والیبال بین تیم‌های ملی برزیل و مکزیک بسیاری از صندلی‌ها خالی از تماشاگر بود. استقبال اندک مردم برزیل از رقابت های المپیک نگرانی مسئولان اجرایی را به دنبال داشته است.

سایت نمای ورزشی اروپا تشکیل صف‌های طولانی چند صد متری در بعضی از ورزشگاه ها به خاطر بازرسی های بدنی به خصوص در رشته والیبال ساحلی باعث شده تا مردم برزیل که چندان تمایلی به نظم و انضباط از خود نشان نمی دهند قید حضور در ورزشگاه ها را بزنند.

تگ ها


اخبار روز المپیک