هندرسون: لیورپول باید از منچسترسیتی الگو بگیرد

هندرسون می‌خواهد تیمش مانند منچسترسیتی بلند پرواز باشد...

کاپیتان لیورپول، ابراز امیدواری کرد این باشگاه نیز روزی مانند منچسترسیتی شود.
به گزارش مدال، منچسترسیتی در فصلی که گذشت هر سه جام داخلی انگلیس را از آن خود کرد و هندرسون علاقمند است باشگاه لیورپول نیز بعد از کسب یک قهرمانی متوقف نشده و همانند سیتی تلاش کند تمام عناوین را در طول یک فصل به نام خود کند.

جردن هندرسون گفت: "منچسترسیتی در سال جاری سه عنوان قهرمانی را به دست آورد و این همان نقطه‌ای است که ما می‌خواهیم به آن برسیم. لیورپول نمی‌خواهد فقط یک جام یا عنوان را فتح کند و ما قصد داریم هر ساله بیشتر و بیشتر قهرمان شویم. منچسترسیتی با کسب یک قهرمانی متوقف نمی‌شود و آنها دو یا سه جام در هر فصل را می‌گیرند و این همان هدفی است که لیورپول نیز باید به آن دست یابد.

از دست دادن قهرمانی لیگ برتر؟ ما نمی‌توانیم آنچه را که در لیگ برتر اتفاق افتاده تغییر دهیم، اما ما می‌توانیم آنچه را که در فینال لیگ قهرمانان رخ می‌دهد خودمان خلق کنیم. من فکر می‌کنم همه ما برای چند روز ناامید شدیم، اما فوتبال به سرعت تغییر کرده و تمرکز شما باز می‌گردد و در حال حاضر هیچ چیز بهتر از تمرین کردن برای فینال لیگ قهرمانان نیست.

این یک فرصت بزرگ برای لیورپول است و ما می‌خواهیم فصل را با کسب یک عنوان به پایان برسانیم. اگر قهرمان اروپا نشویم واقعا دشوار خواهد بود، اما ما همچنان می‌توانیم منتظر آنچه در فصول آینده رخ می دهد باشیم."

تگ ها


بلند پروازی کاپیتان لیورپول جردن هندرسون منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال