هندرسون: من و کلوپ باید مراقب زبان‌مان باشیم!

جردن هندرسون کاپیتان لیورپول می‌گوید با توجه به ادامه لیگ برتر بدون حضور تماشاچی در ورزشگاه، او باید بیش از پیش مراقب عادتش به استفاده از کلمات زشت در زمین باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه لیورپول قرار است روز یکشبه پیش رو در اولین بازی‌اش بعد از وقفه ناشی از بحران اپیدمی کووید۱۹ در لیگ برتر به مصاف اورتون برود، جردن هندرسون، کاپیتان این تیم می‌گوید با توجه به اینکه تا اطلاع ثانوی همه بازی‌ها بدون حضور تماشاچی برگزار می‌شود او باید بیشتر مراقب زبانش باشد و عادتش برای استفاده از کلمات ناشایست را کنترل کند.

با توجه به اینکه تا آینده قابل پیش‌بینی همه مسابقات فوتبال در لیگهای بزرگ دنیا و از جمله لیگ برتر انگلیس بدون حضور تماشاچی برگزار می‌شود، از این به بعد فحاشی بازیکنان در زمین و استفاده آنها از کلمات نامناسب واضح‌تر از هر زمان دیگری به گوش خواهد رسید.

هندرسون می‌گوید در آستانه دربی مرسی‌ساید و بازی تیمش مقابل اورتون، با توجه به شرایط جدید استادیومها باید مراقب زبانش باشد تا کلمات نامناسبی که به زبان می‌آورد توسط میلیونها بیننده تلویزیونی به راحتی شنیده نشود.

هندرسون در مصاحبه با نشریه باشگاه لیورپول گفت:" بازی کردن در استادیومی که تماشاچی در آن نیست تجربه متفاوتی است چون همه می‌توانند صحبتهای درون زمین را بشنوند. ما باید خودمان را با این شرایط جدید تطبیق بدهیم و استفاده از کلمات نامناسب را به حداقل برسانیم".

کاپیتان لیورپول در ادامه گفت:" من بیشتر از هر چیز نگران صحبت‌های خودم در حین بای هستم. دلم نمی‌خواهد بعد از هر بازی مجبور شوم از همه معذرت‌خواهی کنم، پس باید مراقب باشم، به خصوص در گرماگرم مسابقه و در لحظات حساس. مطمئنم سرمربی ما هم باید مراقب زبانش باشد!"

بیشتر بخوانید:

آلیسون، عامل اصلی قهرمانی لیورپول خواهد بود

فیلیپ کوتینیو در راه بازگشت به لیورپول

 

 

تگ ها


جوردن هندرسون فوتبال جهان لیورپول فوتبال