هند پرسپولیس را قبول ندارد فقط فدراسیون

باشگاه پرسپولیس باید در کشور هند بازی های مرحله گروهی خود در لیگ قهرمانان آسیا را برگزار کند؛ اما این سفر بی دردسر نخواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"،  به گفته ابراهیم شکوری برای دریافت ویزای این کشور به ازای هر نفر بایستی مبلغ ۲۸۰ دلار پرداخت کند که با توجه به تعداد نفراتی که تیم را در سفر همراهی می کنند، پرسپولیسی ها باید حدود ۳۵۰ میلیون تومان برای این کار هزینه کنند. البته با توجه به شرایط موجود، سرخ پوشان به دنبال فراهم کردن یک پرواز چارتر هستند که این خود هزینه ای بالا به دنبال خواهد داشت.

ابراهیم شکوری در خصوص اقداماتی که باشگاه پرسپولیس تا این لحظه برای حضور در هند انجام داده، توضیحاتی ارائه کرد که در ادامه می خوانید:

کارهای ویزا هنوز انجام نشده است

کارهای ویزا متاسفانه هنوز انجام نشده اما به صورت شبانه‌روزی در حال پیگیری این موضوع هستیم. بخش‌های دیگر هم باید در این خصوص به ما کمک کنند. البته «شهاب‌الدین عزیزی خادم» رییس فدراسیون فوتبال این موضوع را به صورت جدی پیگیری کرده و امیدواریم این مشکل هرچه زودتر حل شود.

به دنبال پرواز چارتر هستیم

برای دریافت ویزای هند باید برای هر نفر ۲۸۰ دلار هزینه شود. انگشت‌نگاری و پر کردن فرم‌های مختلف هم یکی از پیچیدگی‌های این موضوع به شمار می‌رود. سعی کردیم طبق هماهنگی‌ و کمک مدیرعامل باشگاه برای تیم پرواز چارتر در نظر بگیریم. شرایط کرونایی هند بسیار حاد است و اگر می خواستیم با پروازهای دیگر به این کشور برویم احتمال می‌رود مشکلات زیادی داشته باشیم. بعد از بازی با نساجی در لیگ به سمت هند پرواز خواهیم کرد.

خواستار تضمین شده ایم

همه نیازهای تیم را در هند برای فدراسیون‌های دو کشور و AFC ارسال کردیم. محل مسابقه، هتل، ورزشگاه، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و امنیتی را طبق چندین نامه اعلام کرده و خواستیم تضمین‌های لازم را در این خصوص به ما بدهند تا مشکلی پیش نیاید.

مکاتبات باید از سمت فدراسیون باشد

فدراسیون فوتبال هند، باشگاه پرسپولیس را برای نامه‌نگاری قبول ندارد و کلیه مکاتبات برای دریافت ویزا باید از طریق فدراسیون فوتبال انجام شود. با توجه به حضوری که در گذشته در فدراسیون داشتم، این موضوعات باید از طریق فدراسیون فوتبال صورت بگیرد.

تگ ها


ابراهیم شکوری پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال