هنر جدید ای اف سی ; داور عرب برای پرسپولیس -الاهلی

کنفدراسیون فوتبال آسیا در اقدامی عجیب، برای دیدار پرسپولیس مقابل حریف عربستانی خود از یک داور عرب زبان استفاده خواهد کرد ......

کنفدراسیون فوتبال آسیا در اقدامی عجیب، برای دیدار پرسپولیس مقابل حریف عربستانی خود از یک داور عرب زبان استفاده خواهد کرد.

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، طبق ادعای کارشناسان درجه یک فوتبال دنیا، کنفدراسیون فوتبال آسیا ضعیف ترین مدیریت را بین تمام کنفدراسیون های تحت نظر فیفا دارد. دلیل این امر نیز، تصمیمات عجیبی است که از سوی مدیران ارشد AFC اتخاذ می شود.

یکی از مهم ترین این دلایل، انتخاب کوبل های داوری برای مناطق مختلف آسیاست. به عنوان مثال با توجه به اینکه در مرحله یک چهارم نهایی، تیم ها خود را مهیای موفقیت می کنند اما کوبل داوری انتخاب شده برای دیدار پرسپولیس والاهلی عربستان از یک کشور عربی انتخاب شده است.

ادهم مخادمه، داور بین المللی اردنی دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا میان پرسپولیس و الاهلی عربستان را قضاوت خواهد کرد. این در حالی است که معمولا در چنین شرایطی AFC باید از منطقه ای دیگر به غیر از خاورمیانه یا کشورهای عربی، داور انتخاب می کرد. این هم یکی دیگر از تصمیمات عجیبی بود که توسط AFC اتخاذ شد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال