هنر مدیریت در بحران خود را نشان می‌دهد/ نباید از رقبا عقب باشیم

کارشناس والیبال با تاکید بر اینکه نباید از رقبا عقب بیافتیم گفت: هنر مدیریت در شرایط بحران خود را نشان می‌دهد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم‌های والیبال نوجوانان و جوانان حدود یک سال است که بدون اردو و تمرینات بلاتکلیف رها شده‌اند. حتی تکلیف سرمربی تیم نوجوانان، پس از برکناری محمد وکیلی مشخص نیست. تیم والیبال جوانان نیز بعد از تاریخ سازی و قهرمانی در جهان با آینده مبهم برای تکرار قهرمانی مواجه است.

جعفر هوتهم در گفتگو با خبرنگار مه،ر درباره وضعیت نامشخص تیم های نوجوانان و جوانان گفت: این امکان وجود داشت تا تکلیف مربی مشخص شود و تمرینات به صورت آنلاین برگزار شود. می توانستند بازیکنان را به صورت محدود در مناطق سفید به اردو دعوت کنند تا شاکله اصلی تیم مشخص شود. کاری که سایر کشورها در حال انجام هستند.

پیشکسوت والیبال ادامه داد: صد درصد باید تکلیف سرمربیان تیم‌های پایه مشخص شود چرا که اگر مسابقات آسیایی برگزار نشود اما رقابت‌های جهانی انجام می‌شود و باید تیم ملی آماده باشد. این هنر مدیریت است که در شرایط بحرانی مشخص می شود. با دعوت از ۱۰- ۲۰ درصد از بازیکنان تیم با حفظ پروتکل های بهداشتی می توان انتخاب اولیه را داشت.

وی تاکید کرد: ۵۰ درصد کار را در شرایط کرونا می توان انجام  داد تا از سایر رقابت عقب نیافتیم. توقف و دست روی دست گذاشتن کار خوبی نیست.

هوتهم درباره تکرار قهرمانی جهان تیم جوانان گفت: حفظ قهرمانی از خود قهرمانی سخت‌تر است. نیاز بود که تا امروز اردوهای نوجوانان و جوانان برگزار می‌شد. کاری سایر کشورها با نفرات محدود در حال انجام هستند. وضعیت کرونایی کشور برزیل از ما بدتر است اما به صورت پراکنده در حال تمرین هستند. نباید توقف کرد چرا که این شرایط ممکن است تا سال آینده ادامه داشته باشد. همچنین امکانات ما از سایر حریفان کم تر است پس باید سریع تر تمرینات را شروع کنیم.

وی در پایان گفت: برای تیم های ملی آرزوی موفقیت دارم. کانون مربیان را راه اندازی کردیم ولی نیاز به حمایت فدراسیون داریم تا کمیته مربیان و فنی را داشته باشیم.

بیشتر بخوانید:
اسلامی: بسکتبال با حضور تیم‌های قدیمی عجین شده
ابتلای اولین راننده‌ی فرمول یک به کرونا
اقدام ستاد مقابله با کرونا در ورزش برای برای کمک به المپیکی‌ها 

تگ ها


تیم والیبال نوجوانان ایران تیم والیبال جوانان ایران والیبال منهای فوتبال والیبال