هنوز احتمال اخراج پوچتینو از پاریس وجود دارد

احتمال قطع همکاری مائوریسیو پوچتینو با پاری سن ژرمن در پایان فصل همچنان کم نیست....

به گزارش "ورزش سه"، بیش از یک سال از حضور مائوریسیو پوچتینو، سرمربی سابق و آرژانتینی تاتنهام روی نیمکت پاری سن ژرمن سپری شده و او هنوز موفق به جلب رضایت مدیران باشگاه نشده است. این تیم پرستاره هفته گذشته در جام حذفی فرانسه و در ضربات پنالتی مغلوب تیم نیس شد و این شکست شرایط مائوریسیو پوچتینو در رختکن پاری سن ژرمن را بحرانی تر از قبل ساخته است.  البته این تیم در لیگ فرانسه احتمالا رقیبی برای قهرمانی ندارد، اما لیگ قهرمانان سرنوشت پوچه را رقم خواهد زد.

نشریه اکیپ در گزارشی مدعی شد در حال حاضر احتمال ماندن این سرمربی آرژانتینی در پاریس برای فصل بعد بسیار کم شده و با توجه به اهمیت جام حذفی برای مدیران باشگاه، تقریبا شانس چندانی برای ادامه این همکاری وجود ندارد. همچنین منچستریونایتد نیز علاقه زیادی به توافق با مائوریسیو پوچتینو دارد و خود این سرمربی نیز بی میل به بازگشت به لیگ برتر در پایان فصل نیست. بهترین دوران مربیگری پوچتینو روی نیمکت تاتنهام رقم خورد و شیاطین سرخ نیز مدت هاست خواهان همکاری با این سرمربی بوده اند.

در حقیقت به نظر می رسد تنها کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان می تواند آینده مائوریسیو پوچتینو در پاری سن ژرمن را نجات دهد. این تیم در اولین گام مرحله حذفی قرعه ای دشوار داشته و باید به مصاف رئال مادرید، صدرنشین لالیگا و پرافتخارترین تیم این تورنمنت برود. در صورت ناکامی برابر رئال مادرید، حتی احتمال اخراج مائوریسیو پوچتینو پیش از اتمام فصل نیز وجود دارد. از زین الدین زیدان به عنوان جدی ترین گزینه این باشگاه متمول نام برده شده و ممکن است به زودی شاهد تحولات بزرگی در رختکن پاری سن ژرمن باشیم.

تگ ها


موریسیو پوچتینو پاری سن ژرمن