هنوز مکان بازی استقلال با فولاد خوزستان مشخص نیست

سرپرست تیم فوتبال استقلال ضمن تشریح برنامه‌های پیش روی این تیم گفت: هنوز مکان بازی ما با فولاد خوزستان مشخص نیست....

به گزارش خبرگزاری مهر، سعید رمضانی در گفت‌وگو با رسانه باشگاه استقلال، درباره دو بازی تدارکاتی آبی‌های پایتخت در روزهای پیش روی گفت: ما روز پنجشنبه با خوشه طلایی و روز جمعه با تیم هوادار بازی می‌کنیم. این دو بازی در زمین شماره دو آزادی و با میزبانی تیم ما انجام می‌شود چون در محل تمرین ما لوازم بهداشتی تهیه شده و اقدامات مربوط به پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنیم.

وی درباره بحث برگزاری دیدار تیم‌های استقلال و فولاد در اهواز تصریح کرد: این مسائل به ستاد کرونا مربوط می‌شود و امیدواریم خدایی ناکرده تصمیمی گرفته نشود که به تیم‌ها و بازیکنان آسیب بزند. هنوز تا این لحظه مکان بازی ما با فولاد اعلام نشده و صرفا گفته‌اند که چهارم تیر بازی برگزار می‌شود. من معتقدم چون بازی‌ها بدون تماشاگر قرار است برگزار شود، سازمان لیگ و فدراسیون باید بهترین تصمیم را بگیرند تا همانطور که گفتم خدایی نکرده مشکلی برای بازیکنی ایجاد نشود.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره شرایط این تیم هم گفت: خدا را شکر تمرینات به خوبی انجام می‌شود و بازیکنان با انرژی در تمرینات حضور دارند. ان‌شاءالله که بتوانیم دل هواداران را در ادامه رقابتها شاد کنیم.

تگ ها


سعید رمضانی تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال فولاد خوزستان