Banner

هنگ کنگ 0 – 2 ایران/ گزارش لحظه به لحظه

تیم‌های هنگ کنگ و ایران امروز در دیداری از مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر به مصاف هم رفته‌اند....

شناسه بازی:
ساعت: 16:30/ سه‌شنبه 19 شهریور/ ورزشگاه هنگ کنگ

تیم داوری:
داور وسط: یاماموتو یودای (از ژاپن)/ کمک داوران: کاراکامای ساتوشی و هیراما ریو (از ژاپن)/ داور چهارم: شوکری سوهایزی (از مالزی)

کارت زرد:
تونگ کین مان (39)، لاو چون (69)، روبرتو اورلاندو (82)، دانیل کانسلا (84) از هنگ کنگ

ترکیب هنگ کنگ:
یاپ هونگ فای، تسوی وانگ کیت، دانیل کانسلا، هلیو گونسالوس، هوانگ یانگ، جیمز استفان (73- آلکس آکانده)، روبرتو اورلاندو، تان چون لوک، لاو چون (71- وای کیونگ چون)، تونگ کین مان (63- چنگ سیو کوان) و اندی راسل/ سرمربی: میکسو پاتیلانن

ترکیب ایران:
علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مجید حسینی، رامین رضاییان، میلاد محمدی، امید ابراهیمی (71- علی کریمی)، احسان حاج‌صفی، علیرضا جهانبخش (87- اشکان دژاگه)، مهدی ترابی (60- وحید امیری)، کریم انصاری‌فرد و سردار آزمون/ سرمربی: مارک ویلموتس

شرح گل:
دقیقه 24، هنگ کنگ 0 – 1 ایران: ارسال رامین رضاییان از سمت راست پس از اثرگذاری بازیکنان هنگ کنگ در سمت چپ به میلاد محمدی رسید و این بازیکن اقدام به شوتزنی کرد. ضربه وی در محوطه جریمه به کریم انصاری‌فرد رسید و این بازیکن با یک پاس عرضی توپ را به سردار آزمون رساند و مهاجم شماره 20 تیم ملی با یک شوت دقیق دروازه هنگ کنگ را باز کرد. (ویدیو)
دقیقه 53، هنگ کنگ 0 – 2 ایران: حرکت علیرضا جهانبخش از راست با پاس عرضی وی همراه شد که این پاس در محوطه جریمه به کریم انصاری‌فرد رسید و وی با یک ضربه سرضرب و دقیق دروازه هنگ کنگ را برای بار دوم باز کرد. (ویدیو)

دقایق حساس:
11: ارسال جهانبخش با ضربه سر آزمون همراه شد که این ضربه را فای به سختی برگشت داد و در ادامه نیز ضربه ترابی سودی برای تیم ملی نداشت.
15: پاس ترابی در محوطه جریمه هنگ کنگ به آزمون رسید و این بازیکن پس از چرخش اقدام به شوتزنی کرد که ضربه وی با فاصله اندک از کنار دروازه فای به بیرون رفت.
36: ارسال آزمون در محوطه جریمه به انصاری‌فرد رسید و این بازیکن با یک ضربه آکروباتیک دروازه هنگ کنگ را هدف قرار داد که این ضربه با برخورد به تیرک افقی دروازه هنگ کنگ راهی اوت شد. (ویدیو)
40: ضربه ایستگاهی رامین رضاییان از پشت محوطه جریمه با فاصله از بالای دروازه هنگ کنگ راهی اوت شد.
42: ارسال آزمون با ضربه سر ترابی همراه شد که این ضربه سودی برای ایران نداشت.
43: ضدحمله سریع هنگ‌ کنگی‌ها با خروج سریع بیرانوند بی‌ثمر رسد.
45+2: ضربه ایستگاهی جهانبخش به شکلی خطرناک از کنار دروازه هنگ کنگ به بیرون رفت.
58: آزمون در فضای پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و اقدام به شوتزنی کرد که ضربه وی را فای مهار کرد.
90+3: ارسال دژاگه از راست با ضربه آزمون همراه شد که این ضربه را فای در دو ضرب مهار کرد.
 

اخبار مرتبط:
گل اول تیم ملی ایران به هنگ کنگ توسط سردار آزمون/ ویدیو
قیچی برگردان کریم انصاری‌فرد که تیر دوازه هنگ کنگ را لرزاند/ ویدیو
گل دوم ایران به هنگ کنگ توسط کریم انصاری‌فرد/ ویدیو 
هنگ کنگ 0 - 2 ایران/ استارت شاگردان ویلموتس با پیروزی
خلاصه بازی هنگ کنگ 0 - 2 ایران/ ویدیو

تگ ها


تیم ملی ایران تیم ملی فوتبال ایران تیم ملی هنگ کنگ تیم ملی فوتبال هنگ کنگ بازی ایران هنگ کنگ ایران هنگ کنگ مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ بازی های مقدماتی جام جهانی 2022 گزارش لحظه به لحظه فوتبال