هواداران استقلال منتظر پلی میکر خارجی

احتمال اینکه باشگاه استقلال برخلاف ادعای فتحی بازیکن دیگری جذب کند وجود دارد و از تابانلی هافبک ایتالیایی به عنوان گزینه جانشین نیومایر و جپاروف یاد می شود....
احتمال اینکه باشگاه استقلال برخلاف ادعای فتحی بازیکن دیگری جذب کند وجود دارد و از تابانلی هافبک ایتالیایی به عنوان گزینه جانشین نیومایر و جپاروف یاد می شود.

به گزارش خبرنگار مدال، فتحی بعد از جذب اسماعیل گونکالوس تاکید کرد فقط یک خرید دیگر خواهیم داشت و متعاقبا نورافکن به استقلال پیوست اما حالا گفته می شود که احتمال جذب یک هافبک بازیساز خارجی زیاد است. در این باره حتی از آندرآ تابانلیT هافبک ایتالیایی به عنوان گزینه اصلی یاد شده و ادعا می شود که باشگاه گزینه های دیگری هم دارد. خبرهای دریافتی حاکی از آن است که احتمال جذب هافبک بازیساز کم نیست چرا که شفر جذب مهاجم و بازیساز را اولویت های اصلی خود در نقل و انتقالات دانسته بود. باشگاه هم با جپاروف از مدتها قبل با عنوان جانشین نیومایر مذاکراتی داشت و حال باید دید آیا استقلال با توجه به بازگشت شجاعیان و سابقه بازی کردن فرشید باقری، نورافکن و اسماعیلی در تیم شفر  به عنوان بازیساز جذب بازیساز خارجی را در دستور کار دارد یا خیر.