هواداران، تمرین استقلال را قرق کردند

تعداد زیادی از هواداران استقلال در تمرین امروز این تیم شرکت کردند....

به گزارش "ورزش سه"، تمرین امروز استقلال در شرایطی برگزار شد که با نظر فرهاد مجیدی سرمربی آبی ها حضور اصحاب رسانه ها و هواداران برای دقایقی بلامانع اعلام شد.


اعلام باشگاه استقلال از روز گذشته برای باز بودن درهای تمرین در دقایق اولیه باعث شد تا تعداد کثیری از هواداران به محل تمرین بروند.


امروز زمین چمن مجموعه ورزشی انقلاب حدود ۲۰۰ نفر از هواداران استقلال را به خود دید که برای دیدار با ستاره های تیم شان و البته فرهاد مجیدی حضور یافته بودند. 


نکته قابل توجه حضور این هواداران بدون رعایت پروتکل های بهداشتی بود. بسیاری از آنها و حتی برخی از اعضای تیم استقلال ماسک نیز بر صورت نداشتندو با هواداران مواجه می شدند. این مساله در روزهایی که شیوع کرونا به پیک پنجم خود رسیده عجیب به نظر می رسد.


البته بعد از زیاد شدن جمعیت حاضردر ورزشگاه انقلاب مسئولان استقلال درهای تمرین را بستند و بعد از دقایقی اجازه ندادند هواداران در ورزشگاه حضور داشته باشند تا مشکلی از بابت بیماری پیش نیاید.


هواداران استقلال که از نتایج اخیر تیم شان و به خصوص برد در دربی خوشحال هستند بسیار مشتاق به دیدار با فرهاد مجیدی بودند که امروز این امر برایشان محقق شد و بازارعکس یادگاری نیز داغ شد.

تگ ها


تمرینات استقلال استقلال تهران